آموزش تغییر زبان گوشی های سامسونگ

By | جولای 30, 2023


تغییر زبان گوشی سامسونگ فرایند خیلی سختی نیست. با استفاده از آموزش زیر می‌توانید به‌سادگی و ظرف مدت کوتاهی، زبان گوشی خود را به فارسی، انگلیسی یا دیگر زبان‌ها تغییر دهید.

گوشی‌های هوشمند با پشتیبانی از زبان‌های مختلفی وارد بازار می‌شوند تا کاربران در سرتاسر جهان بتوانند با استفاده از زبان مدنظر خود از گوشی استفاده کنند. در گوشی‌های سامسونگ نیز از ده‌ها زبان مختلف از جمله فارسی پشتیبانی می‌شود. با تغییر زبان گوشی سامسونگ شما می‌توانید زبان‌ مدنظر خود را انتخاب و در برنامه‌ها و منوهای گوشی از آن استفاده نمائید.

فهرست مطالب

تغییر زبان گوشی سامسونگ

فرایند تغییر زبان گوشی سامسونگ قدیمی تفاوتی با مدل‌های جدید ندارد و سامسونگ در نسخه‌های جدید One UI تغییرات زیادی به این بخش نداده است. برای تغییر زبان گوشی سامسونگ‌ از انگلیسی به فارسی، ابتدا به تنظیمات گوشی بروید و گزینه General management را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی گزینه Language را انتخاب کنید.

در این صفحه می‌توانید زبان‌های انتخابی را مشاهده کنید. با انتخاب Add a language می‌توانید یک زبان جدید به فهرست اضافه کنید.

همچنین بخوانید :

اما چطور گوشی سامسونگ را فارسی کنیم ؟ برای تغییر زبان گوشی به یکی از زبان‌های فهرست، باید ابتدا روی گزینه Edit بزنید.

پس از انتخاب گزینه Edit می‌توانید با استفاده از پیکان‌های روبه‌روی هر زبان، اولویت آن‌ها را تغییر دهید.

به‌صورت پیش‌فرض زبانی که در شماره 1 قرار داشته باشد به‌عنوان زبان پیش‌فرض سیستم مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برای انتخاب زبان فارسی باید این زبان را به شماره 1 انتقال دهید.

همانطور که مشاهده می‌کنید، با انتقال زبان فارسی به بالای فهرست، زبان گوشی نیز فارسی خواهد شد. به همین ترتیب برای تغییر زبان گوشی سامسونگ به انگلیسی، باید با انتخاب گزینه «ویرایش» این زبان را به بالای فهرست برگردانید.

همچنین بخوانید :

سخن پایانی

در این مطلب با نحوه تغییر زبان گوشی‌ سامسونگ آشنا شدیم. در گوشی‌های اندروید و سامسونگ تعداد زبان‌ها بسیار زیاد است و تقریبا تمامی زبان‌های مطرح دنیا در آن‌ها پشتیبانی می‌شوند. امیدواریم که این مطلب برایتان مفید واقع شده باشد. شما از چه زبانی در گوشی خود استفاده می‌کنید؟ فارسی یا انگلیسی؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *