آنر در حال حاضر هیچ برنامه ای برای عرضه یک گوشی تاشو به شکل تاشو ندارد. معرفی گوشی تاشو تا پایان سال

By | جولای 17, 2023


آنر یکی از برندهایی است که با وجود تولید گوشی‌های تاشو، روی گوشی‌های تاشو تاشو یا به عبارتی «صدفی‌شکل» شرط بندی نکرده است. نقطه مقابل آنر موتورولا است که فقط گوشی موبایل فلیپ دارد و نماینده ای در زمینه فولدز تولید نکرده است. همانطور که مشخص است، تصمیم آنر پابرجاست و حتی تلفن تاشو بعدی آنها یک گوشی به سبک فولد خواهد بود که به سمت بیرون باز می شود.

گوشی تاشو آنر

آنر به تازگی نسل جدیدی از گوشی تاشو خود را با این نام عرضه کرده است Magic V2 فاش شد این گوشی دارای سبک تاشوی افقی است و اولین دستگاه در نوع خود است که در حالت بسته کمتر از 10 میلی متر ضخامت دارد.

Honor معتقد است که این لحظه مهمی است و محبوبیت تلفن های معمولی به زودی به نفع گوشی های تاشو مانند V2 کاهش می یابد. این برند معتقد است که چنین تغییری برای گوشی های پریمیوم اجتناب ناپذیر است.

انتظار می رود چهارمین گوشی تاشو این شرکت با فرم تاشو رو به بیرون در پاییز امسال رونمایی شود.

این تمام اطلاعاتی است که در حال حاضر داریم. البته می توان تصور کرد که پیشرفت هایی در طراحی لولا ایجاد شده است Magic V2 همچنین می توان از آن در گوشی های تاشوی استفاده کرد. مهندسان آنر یک مکانیزم لولای بدون دنده چاپ سه بعدی با پوشش آلیاژ تیتانیوم ایجاد کردند که لولا را قوی تر و سبک تر می کند.

در مورد دوام لولا، Honor تست های داخلی خود را انجام داده است، اما معتقد است که اگر کاربران و رسانه ها بتوانند استحکام خود لولا را تایید کنند، بسیار موثرتر از ارقام رسمی شرکت خواهد بود.

یک فاکتور شکل دیگری نیز وجود دارد و آن گوشی های تاشو هستند. هنگامی که از آنر در مورد آن سؤال شد، گفت که ما نمونه های آزمایشی چندین برند دیگر را دیده ایم، اما احتمالاً آنها نیز قصد تولید انبوه دستگاه را ندارند.

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید Honor می تواند تهدید بزرگی برای سامسونگ در بازار گوشی های تاشو باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *