آیا آیفون 15 پرو مکس گرانتر خواهد بود؟

By | جولای 12, 2023


انتظار می رود آیفون 15 پرو مکس اپل قیمتی بالاتر از مدل قبلی خود یعنی آیفون 14 پرو مکس داشته باشد. به گفته جف پو، تحلیلگر فناوری Haitong International Securities، مدل آتی آیفون 15 پرو مکس احتمالاً نسبت به قیمت اولیه 1099 دلاری آیفون 14 پرو مکس افزایش قیمت خواهد داشت. با تکنودات همراه باشید تا جزئیات را برای شما بیاوریم.

اگرچه دلایل دقیقی برای افزایش قیمت آیفون 15 پرو مکس مشخص نشده است، اما خودی ها حدس می زنند که ویژگی های بهبود یافته آیفون 15 پرو مکس ممکن است یکی از عوامل موثر در این قیمت بالا باشد. همچنین شایعه شده است که این دستگاه دارای لنز پریسکوپ است که نسبت به قابلیت زوم 3 برابری موجود در آیفون 14 پرو مکس، پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت. این لنز پریسکوپ به کاربران این امکان را می دهد که از زوم اپتیکال 5 تا 6 برابری بهره ببرند و از عکاسی با کیفیت بهتر لذت ببرند.

پیشنهاد سردبیر

سیستم لنز پریسکوپ معمولاً شامل یک لنز اولیه است که تصویر را می گیرد و سپس یک آینه یا منشور زاویه دار که نور را 90 درجه به یک لنز ثانویه منعکس می کند که آن را به سنسور تصویر هدایت می کند. این چیدمان به دلیل قرارگیری جانبی حسگر تصویر و لنز ثانویه به فضای بیشتری در داخل گوشی هوشمند نیاز دارد که ممکن است به قیمت بالاتر کمک کند.

به گفته تحلیلگران، انتظار می رود تولید انبوه آیفون 15 در ماه آگوست آغاز شود. این نشان می دهد که خط تولید آیفون 15 می تواند در ماه سپتامبر به طور رسمی معرفی شود. همچنین پیش‌بینی می‌شود اپل در نیمه دوم سال 2023 حدود 84 میلیون دستگاه از سری آیفون 15 را تولید کند که انتظار می‌رود مدل‌های پرو محبوب‌ترین دستگاه‌ها در ماه‌های اول پس از عرضه باشند.

شایعات از سری آیفون 15 انتظار می‌رود هر چهار مدل، از جمله نسخه پرو مکس، دارای درگاه USB-C، قاب کمی خمیده‌تر و جزیره دینامیک باشند. علاوه بر این، انتظار می رود مدل های Pro بیش از 12 ویژگی و قابلیت اضافی را ارائه دهند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *