آیفون های دو سیم کارته در iOS 17 به ویژگی های جدیدی مجهز خواهند شد

By | جولای 17, 2023


آخرین نسخه iOS 17 این گوشی در اواخر تابستان امسال و همزمان با عرضه سری آیفون 15 اپل برای تمامی مدل های آیفون سازگار عرضه خواهد شد. این پلتفرم در حال حاضر در مرحله بتا است و اپل شروع به انتشار نسخه های توسعه دهنده و عمومی برای اهداف آزمایشی کرده است. iOS 17 در سومین چرخه بتای خود قرار دارد و با هر انتشار، ویژگی‌ها و تغییرات جدید همراه با مجموعه‌ای از پیشرفت‌های پایدار را کشف می‌کنیم. در جدیدترین آنها، iOS 17 ویژگی های جدید مختلفی را به مدل های آیفون با پشتیبانی از دو سیم کارت و ویژگی جدید اسکرین شات ارائه می کند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ویژگی های جدید آیفون دو سیم کارته در iOS 17

اپل به تازگی منتشر شده است iOS 17 و iPadOS 17 نسخه بتای عمومی در آخرین نسخه بتا، اپل ویژگی های جدیدی را برای مدل های آیفون دو سیم کارته اضافه کرده است که تجربه کاربری را بهبود می بخشد.

TechCrunch گزارش می دهد که کاربران آیفون دو سیم کارت می توانند پیام ها را بر اساس سیم کارت خود در iOS 17 گروه بندی کنند. این به این معنی است که پیام های دریافتی از سیم کارت 1 به طور جداگانه در برنامه پیام ها ذخیره می شوند، در حالی که پیام های سیم کارت 2 به طور جداگانه ذخیره می شوند. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا متون را بهتر مدیریت کنند.

علاوه بر این، iOS 17 آهنگ های زنگ انحصاری را برای مدل های آیفون دو سیم کارته به همراه خواهد داشت. این ویژگی به کاربران امکان می دهد به راحتی تشخیص دهند که تماس از Wire 1 یا Wire 2 انجام می شود. در زمانی که آیفون زنگ می زند، مشخص نمی کند که تماس برای Wire 1 یا Wire 2 باشد. این ویژگی برای افرادی که استفاده می کنند عالی است. دو سیم کارت برای کار و نیازهای شخصی.

ویژگی های جدید آیفون دو سیم کارته با iOS 17

در نهایت، iOS 17 همچنین به مدل های آیفون دو سیم کارته این امکان را می دهد که قبل از برقراری تماس با یک شماره ناشناس، سیم کارت را انتخاب کنند. این ویژگی در حال حاضر در دسترس نیست زیرا کاربران از طریق سیم کارت اختصاص داده شده برای برقراری تماس با یکدیگر تماس برقرار می کنند. همه اینها ویژگی هایی هستند که با عرضه iOS 17 در ماه های آینده به مدل های آیفون دو سیم کارته می آیند. این ویژگی ها به آخرین مدل های آیفون محدود نمی شود و تمامی آیفون هایی که از دو سیم کارت پشتیبانی می کنند به طور بالقوه می توانند به آن ها دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، iOS 17 قابلیت ذخیره اسکرین شات های تمام صفحه را در اپلیکیشن Photos دارد. در حال حاضر می توانید در آیفون خود اسکرین شات های تمام صفحه بگیرید، اما به جای تصویر، به صورت فایل PDF ذخیره می شوند. از این پس، ویژگی Save to Photos هنگام به اشتراک گذاری اسکرین شات های تمام صفحه مفید خواهد بود.

نظر شما در مورد ویژگی های جدید آیفون دو سیم کارته در iOS 17 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *