آیفون 15 را می توان با شارژ کابلی 40 واتی و Magsafe 20 واتی ارائه کرد

By | جولای 24, 2023


یکی از هیجان‌انگیزترین شایعات اخیر در مورد سری آیفون 15 آینده، ارتقاء قابل توجه فناوری باتری در قالب باتری انباشته شده و. با استفاده از این فناوری، مشابه خودروهای برقی، می توان از باتری بزرگتری در گوشی های هوشمند استفاده کرد که نه تنها عمر باتری آیفون 15 را افزایش می دهد، بلکه شارژ سریعتر با توان 40 واتی را تسهیل می کند. با توجه به اینکه سرعت شارژ بهترین آیفون فعلی اپل حداکثر 30 وات است، استفاده از شارژ سیمی 40 وات و Magsafe 20 وات حداقل بدون در نظر گرفتن رقبای چینی اندرویدی پیشرفت خوبی است.

آیفون 15 40 وات با کابل شارژ

افشاگر RGcloudS توییتر ادعا می کند که شارژ سیمی 40 واتی و MagSafe 20 واتی در آیفون های آینده اپل استفاده خواهد شد. با این حال، باید دید که آیا این فناوری به آیفون 15 هم راه پیدا می کند یا برای اولین بار در سری آیفون 16 استفاده می شود.

به احتمال زیاد تغییر پورت آیفون 15 به USB-C به افزایش سرعت شارژ این گوشی ها کمک کرده است، البته این تنها دلیل نیست. باتری های انباشته نیز احتمالاً برای اپل مشکل ساز هستند، زیرا ممکن است در هنگام شارژ و استفاده بسیار داغ شوند. در خودروهای برقی که فضای بیشتری برای سیستم های خنک کننده وجود دارد، این فناوری کمتر مورد توجه قرار می گیرد، اما در گوشی های کوچکتر، این مشکل به عنوان یک ایراد بزرگ تلقی می شود.

40 وات برای شارژ آیفون 15

البته این قدرت شارژ هنوز به اوج برخی از گوشی های اندرویدی که سرعت شارژ 100 وات یا بیشتر دارند نمی رسد، اما تاثیرات این نوع شارژ بر سلامت باتری می تواند مضر باشد. اگر اپل پیشنهاد شارژ آیفون را در کمتر از یک ساعت بدهد، حداقل از نظر کاربران اپل، 40 وات یک ارتقا قابل قبول خواهد بود.

تا زمانی که سری جدید آیفون در ماه سپتامبر معرفی شود، ما این سوال را خواهیم داشت که آیا این فناوری به آیفون 15 یا آیفون 16 می آید یا خیر.

نظر شما در مورد امکان تجهیز آیفون های سری 15 به شارژ 40 واتی چیست؟دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *