آیفون 15 Pro دارای 2 ظرفیت ذخیره سازی قابل ارتقا است

By | آگوست 9, 2023


آیفون ۱۵ Pro دارای ۲ ظرفیت ذخیره سازی قابل ارتقا است

اخیرا در فضای مجازی خبر های زیادی مبنی بر افزایش قیمت مدل های جدید Apple یعنی آیفون ۱۵ Pro و ​​۱۵ پرو مکس منتشر می شود که، ادعا شده قیمت اصلی حدود ۱۰۰ دلار گرانتر از دو مدل ۱۴ پرو است. با این حال، افزایش قیمت ممکن است مستقیم نباشد، زیرا منابع گزارش می دهند که اپل ظرفیت ذخیره سازی مدل Pro را نیز افزایش خواهد داد.

مشخصات احتمالی در مورد فضای ذخیره سازی آیفون ۱۵ Pro

ظرفیت اصلی مدل های آیفون ۱۴ پرو و ​​۱۴ پرو مکس از ۱۲۸ گیگابایت شروع می شوند، به ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت می رسند و تا ۱ ترابایت عرضه می شوند. بر اساس مطالب اطلاعاتی موجود در Weibo Red Lotus Technology، آیفون ۱۵ Pro از ۲۵۶ گیگابایت شروع می‌شوند و دارای فضای ذخیره‌سازی جدید ۲ ترابایتی خواهند بود. همچنین، وبلاگ نویس کره ای yeux1122 ادعا کرده است که کاربران می توانند حداکثر تا ۲ ترابایت در دستگاه خود فضای ذخیره سازی ایجاد نمایند.

پیشنهادی سردبیر

در حال حاظر، تمامی مدل های آیفون ۱۴ پرو ۱۲۸ گیگابایتی موجود در فروشگاه های اپل استور ۱۰۰۰ دلار قیمت دارند در حالی که قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن ۱۱۰۰ دلار است. البته اگر شایعاتی که در مورد مدل آیفون ۱۵ Pro واقیعت داشته باشد قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایت برابر با ۲۵۶ گیگابایت ۱۴ Pro خواهد بود. این یک خبر خوب برای کاربران علاقه مند است.

شرکت اپل به چنین بازی های زیر پوستی علاقه مند است و مثال اصلی این موضوع به سال ۲۰۲۰ باز می گردد که در آن سال ارزان‌ترین آیفون حدود ۷۰۰ دلار بیشتر از ارزان‌ترین آیفون در سال ۲۰۱۹ قیمت داشت. نکته عجیب این مسئله این بود که نسخه اصلی ۱۰۰ دلار بیشتر از مدل قبلی خود در سال ۲۰۱۹ به فروش می رسید.

بنابراین افزایش قیمت در این محصولات یک موضوع همیشگی محسوب می شود. نکته جالب این بحث وقتی اوج می گیرد که میزان تقاضا برای آیفون ۱۵ کمتر از آیفون ۱۴ باشد، و تاثیر بزرگی در حوزه اصلی اپل خواهد گذاشت.

توجه داشته باشید که در حال حاضر گمانه زنی های زیادی وجود دارد و شایعات مربوط به ذخیره سازی یا افزایش قیمت ممکن است نادرست باشد. اما اگر قیمت ها افزایش یابد، در مناطق مختلف به طور متفاوتی افزایش می یابد و برخی از مناطق بیشتر از مناطق دیگر آسیب خواهند دید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *