آیفون 16 پرو مکس دارای دوربین پریسکوپ “سوپر تله فوتو” خواهد بود

By | جولای 24, 2023


آیفون 16 پرو مکس یک دوربین پریسکوپ “سوپر تله فوتو” خواهد داشت.

در حالی که هنوز سری آیفون 15 منتشر نشده است، بسیاری از کاربران و منابع موثق در مورد ویژگی های جانشین جدید صحبت می کنند. یک سیب آن ها حرف می زنند. بر اساس اطلاعات منتشر شده، آیفون 16 پرو مکس باید در سپتامبر 2024 ظاهر شود. همچنین یکی از منابع معتبر خارج از چین ادعا می کند که دستگاه دارای ویژگی نسبتاً منحصر به فردی خواهد بود.

مشخصات احتمالی آیفون 16 پرو مکس

پیشنهاد سردبیر

به گفته این منبع، آیفون 16 پرو مکس این دوربین مجهز به دوربین “سوپر تله فوتو” با زوم پریسکوپ خواهد بود. بدیهی است که این نام به دوربین هایی با فاصله کانونی بیشتر از 300 میلی متر اشاره دارد، با توجه به اینکه آیفون 14 پرو مکس فعلی دارای زوم غیر پریسکوپیک 77 میلی متری است.

اطلاعات موجود حاکی از آن است که در شهریور ماه سال جاری، آیفون 15 پرو مکس با دوربین پریسکوپ معرفی خواهد شد. آیفون 16 پرو مکس سال آینده یک پریسکوپ وجود خواهد داشت. بنابراین این دستگاه قطعا پریسکوپ آیفون 15 پرو مکس را خواهد داشت و از سیستم عامل بزرگتری بهره خواهد برد.

ویژگی لنزهای سوپر تله این است که از آن ها به ویژه در عکاسی ورزشی و حیات وحش استفاده می شود و همچنین برای عکاسی پرتره عالی هستند، به شرطی که عکاس بتواند به اندازه کافی از سوژه فاصله بگیرد. علاوه بر این، منابع موجود ادعا می کنند که دوربین اصلی آیفون 16 پرو مکس این گوشی دارای یک سنسور 12 درصد بزرگتر (1.14 اینچ) در مقایسه با iPhone 14 Pro Max (1.28 اینچ) خواهد بود.

__ مرجع اخبار فناوری __دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *