ارسال پیام ویدیویی در واتس اپ

By | آگوست 17, 2023


آیا می‌توان در واتساپ مانند تلگرام پیام ویدیویی ارسال کرد؟ در ادامه این مطلب آموزش نحوه ارسال پیام ویدیویی در واتس اپ را خواهید خواند.

مانند بسیاری دیگر از برنامه‌های بزرگ، واتساپ دائماً در حال آزمایش ویژگی‌ها و تجربیات کاربری جدید است تا هنگام ارسال پیام به گروه‌ها و افراد، گزینه‌های جدیدی را در اختیار شما قرار دهد. پیام‌های ویدیویی نیز به همین صورت است، اما با این تفاوت که اکنون فقط در نسخه بتا واتساپ وجود دارد. در ادامه این مطلب اطلاعات بیشتری را درباره فرستادن ویدیو مسیج واتساپ در اختیار شما قرار داده ایم. همراه پلازا باشید.

فهرست مطالب:

نحوه ارسال پیام ویدیویی در واتس اپ

واتس‌اپ به تازگی اعلام کرد که کاربران از این پس می‌توانند ویدیوهای شخصی کوتاه را مستقیماً در چت ضبط کرده و به اشتراک بگذارند. این برنامه پیام‌رسانی خاطرنشان می‌کند که پیام‌های صوتی با روشی سریع و ایمن برای اشتراک‌گذاری، نحوه ارتباط افراد را تغییر داده است، به همین دلیل است که اکنون بر روی عملکرد پیام‌های ویدیویی فوری کار شده است.

واتس‌اپ می‌گوید ارسال پیام ویدیویی به آسانی ارسال پیام صوتی است. برای انجام این کار، باید روی علامت میکروفون ضربه بزنید تا به حالت ویدیو بروید و برای ضبط ویدیو نگه دارید. همچنین می‌توانید برای قفل کردن و ضبط ویدیو به صورت هندزفری، انگشت خود را به سمت بالا بکشید. مانند تلگرام، هنگامی که یک چت باز می‌شود، ویدیوها به طور خودکار در حالت بی صدا پخش می‌شوند و با ضربه زدن روی ویدیو، صدا پخش می‌شود. پیام های ویدیویی با رمزگذاری end to end محافظت می‌شوند.

این ویژگی جدید در واتساپ بتا آغاز شده است و در هفته‌های آینده برای همه کاربران در دسترس خواهد بود.

همچنین بخوانید :

در حال حاضر، اگر یک کاربر عادی واتس اپ هستید که در هیچ نسخه بتا ثبت نام نکرده اید و از نسخه استاندارد برنامه استفاده می‌کنید، ارسال پیام های ویدیویی بسیار ساده و مانند قبل است.

برای ارسال یکی از مراحل زیر را دنبال کنید:

  • WhatsApp را در گوشی خود باز کنید.
  • یک چت را انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید.
  • در سمت راست پایین صفحه نمایش خود، روی نماد دوربین ضربه بزنید.
  • انگشت خود را به چپ بکشید یا روی Video در پایین صفحه ضربه بزنید.
  • یک ویدیو ضبط کنید.
  • ویدیوی خود را مرور کنید و در صورت تمایل یک توضیح اضافه کنید.
  • برای ارسال، فلش آبی رنگ ارسال را بزنید.

این روش، روش قدیمی ارسال پیام ویدیویی با واتس اپ است. اگر به دنبال ارسال ویدیو مسیج مانند تلگرام هستید، باید نسخه بتا را داشته باشید یا صبر کنید تا این ویژگی برای همه کاربران منتشر شود.

جمع بندی

واتس اپ در چند ماه گذشته چندین ویژگی جدید را به برنامه خود اضافه کرده است. این شرکت اخیرا قابلیتی را معرفی کرده است که به طور خودکار تماس‌های شماره های ناشناس را قطع می‌کند. همچنین به کاربران امکان ویرایش یک پیام را در عرض 15 دقیقه پس از ارسال می‌دهد. به علاوه، گفته می شود واتس اپ در حال کار بر روی معرفی نام‌های کاربری است. نظرات خود را درباره ویژگی‌های جدید واتساپ با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *