اموزش ریست فکتوری گوشی های شیائومی

By | جولای 30, 2023


اگر یک گوشی شیائومی در اختیار دارید و به دنبال ریست کردن آن می باشید پیشنهاد می شود با وبسایت پلازا همراه باشید. در اموزش ریست فکتوری شیائومی به نکات مهم بسیاری اشاره نموده ایم که در پایان میتوانید مسیر منتهی به اینکار را مشاهده کنید.

در خصوص ریست نمودن گوشی باید گفت که تمامی اطلاعات و ابزارهای نصب شده روی گوشی تحت الشعاع حذف کامل قرار میگیرند. به همین دلیل اگر بازی و یا برنامه مهمی در اختیار دارید که داده های آن از اهمیت بالایی برخوردار است، پیشنهاد می شود آنها را از روش های مختلف نظیر ایمیل ذخیره سازی کنید. در مقاله آموزش ریست فکتوری گوشی شیائومی میتوانید از 0 تا 100 انجام اینکار را یاد بگیرید اما نباید نکات مهمی که در طول متن گفته شده است را نادیده بگیرید.

فهرست مطالب

اموزش ریست فکتوری شیاومی

یکی از دلایلی که کاربران را به سمت استفاده از ریست فکتوری سوق میدهد فروش گوشی بوده است. اگر تصمیم دارید که گوشی خود را بفروشید حتما قبل از تحویل به مشتری، آن را ریست فکتوری یا همان بازگشت به کارخانه کنید. در آموزش ریست فکتوری گوشی شیائومی به تمامی دلایل انجام اینکار اشاره شده است تا در پایان بتوانید بطور کامل با هرآنچه که دنبالش هستید آشنا شوید. امروزه این عملیات به Wipe data در گوشی شیائومی نیز معروف است.

معنی reboot در گوشی شیائومی

اگر به دنبال عملیات فست بوت هستید باید بدانید که ریبوت یکبار گوشی را خاموش و روشن میکند که به راه اندازی مجدد نیز معروف است. معنی reboot to system در گوشی شیائومی همانطور که گفته شد بستن تمامی ابزارها و راه اندازی مجدد گوشی است.

معنی connect with mi assistant در گوشی شیائومی

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *