اندروید اتو نسخه 10 رسید

By | جولای 17, 2023


در Google I/O 2022 یک طراحی مجدد بزرگ برای Android Auto با اسم رمز «Coolwalk» وارد شده است. رابط کاربری Android Auto برای نمایشگرهای بزرگتر بازطراحی شده و حالت تقسیم صفحه را در میان انبوهی از پیشرفت‌های دیگر معرفی کرده است. هشت ماه پس از افشای اولیه، گوگل از طراحی جدید Android Auto در اوایل سال 2023 برای همه پرده برداری کرد. از آن زمان، این شرکت در حال آزمایش تغییرات جزئی در رابط کاربری بوده است، اما هیچ چیز مهمی منتشر نشده است. گوگل اکنون ساکت است اندروید اتو نسخه 10 با رابط کاربری جدید برای دستیار گوگل راه اندازی شد.

اندروید اتو نسخه 10

شما احتمالا انتظار این را در نسخه دهم اندروید اتو بسیاری از ویژگی ها یا تغییرات جدید را مشاهده کنید، اما متاسفانه خیر.

در واقع تنها یک تغییر بزرگ در اندروید اتو نسخه 10.0 وجود دارد و آن رابط کاربری به روز شده دستیار گوگل است. البته حتی مشخص نیست که بازطراحی دستیار گوگل مربوط به آپدیت اندروید اتو نسخه 10 است یا خیر!

اندروید اتو 10

در مورد ظاهر جدید «درخشنده» باید گفت که شبیه به ظاهر دستیار صوتی گوگل در گوشی های هوشمند اندرویدی است که نوار درخشانی در پایین دارد. Google Assistant اولین بار با این طراحی در Pixel 4 در سال 2019 ظاهر شد. قبل از این ظاهر جدید، Google Assistant در بالای صفحه Android Auto با نوار مشکی و آرم Assistant ظاهر می شد.

به نظر می رسد هیچ پیشرفت دیگری در ظاهر جدید دستیار گوگل در اندروید اتو وجود ندارد، به جز اینکه ظاهری مدرن تر به آن داده است.

با توجه به کندی سنتی Google در ارائه تغییرات Android Auto برای همه، انتظار نداشته باشید که به‌روزرسانی Android Auto v10 به این زودی‌ها وارد گوشی شما شود.

آیا از Android Auto استفاده می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *