اندروید 14 بتا 5.1 با رفع باگ های کوچک منتشر شد

By | آگوست 22, 2023


اندروید ۱۴ بتا ۵.۱ با رفع باگ های کوچک منتشر شد

در اوایل این ماه، شرکت Google طی یک رویدادی بیان کرد که سریعا اقدام به انتشار پنجمین نسخه بتای اندروید ۱۴ را در تمام پلتفرم ها کرده است، در حالی که ماه گذشته تایید کرد که بتای چهارم آخرین نسخه قبل از انتشار پایدار خواهد بود.

ایرادات و اطلاعات مهم در مورد اندروید ۱۴

اندروید ۱۴ بتا ۵.۱ اوایل امروز عرضه می شود و همانطور که تاخیر اندکی در طی انتشار آن وجود داشت، نشان دهنده در مورد رفع اشکال های موجود است. انتظار می رود نسخه اصلی و پایه بزودی در دسترس قرار بگیرد، اما با توجه به ناهمواری نسخه بتا، در حال حاضر نمی توان چیزی را پیش بینی کرد.

پیشنهادی سردبیر

طی روند رفع اشکال های اندروید ۱۴ چهار اصلاح در تغییرات رسمی ذکر شده است. اما موارد بیشتری می توانند در پشت صحنه بدون نام بردن تغییر کنند. اشکالات رفع شده شامل این موارد هستند: مشکلی که باعث شد سیستم تشخیص سیم کارت را با فعال شدن ویژگی شماره تلفن ثابت متوقف کند. قابلیت ۵G باعث سردرگمی در اتصال دستگاه های ارتباطی مورد استفاده توسط دستگاه ها به طور مستقل شده است.

پس از قفل شدن، صفحه اصلی خالی را در برخی از دستگاه ها نشان می دهد. در نهایت، تصویر زمینه زنده “سبک پر” به طور موقت غیرفعال شده است، بنابراین مشکلات عملکردی که ایجاد کرده است برطرف شده است. گوگل ادعا کرده است که پس از رفع سایر مشکلات اصلی، والپیپر زنده مورد نظر دوباره فعال خواهد شد.

اگر دستگاه شما از سری معروف Pixel باشد و در سییستم بتای Android ثبت نام کرده باشد، به‌زودی به‌روزرسانی‌های آنلاین را دریافت خواهید کرد. طریقه ثبت نام بدین صورت است که باید به این صفحه اصلی بروید پس از ثبت نام، آخرین نسخه را به صورت آپدیت دریافت خواهید کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *