اپل در حال کار بر روی یک لپ تاپ با صفحه نمایش تاشو است

By | جولای 9, 2023


گزارش: اپل در حال کار بر روی یک لپ تاپ با صفحه نمایش تاشو است

گزارش های جدید نشان می دهد که اپل به طور جدی در حال کار بر روی صفحه نمایش تاشو برای لپ تاپ های نسل بعدی است. این دستگاه قرار است رقیب جدی لپ تاپ تاشو ایسوس باشد. تقریباً یک سال پیش، شرکت لپ‌تاپ‌های تاشو ایسوس Asus Zenbook 17 Fold OLED آشکار کرد

البته این دستگاه محصولی برای نشان دادن قدرت ایسوس در تغییرات محصول خود بود که نشان داد قدرت کافی برای تسلط بر بازار را دارد. اما گفته می‌شود که اپل مستقیماً قصد دارد پس از Apple Vision Pro یک لپ‌تاپ با صفحه‌نمایش تاشو عرضه کند. اگر اپل حضور خوبی در این بخش داشته باشد، شاید شاهد برندهای دیگر نیز باشیم.

پیشنهاد سردبیر

لپ‌تاپ‌های جدید اپل دارای پنل اولد هستند که توسط LG Display ساخته می‌شود. این ترکیب در محصولات قبلی اپل نیز دیده شده است و انتظار داریم که شاهد تحولات جالب بسیاری در همکاری این دو شرکت باشیم. اجرای این طرح تا سال 2025 و 2026 ادامه خواهد داشت که می تواند اتفاقات خوبی را برای این برند به همراه داشته باشد.

اگر اپل موفق شود این ویژگی را به مک بوک های خود معرفی کند، قطعا راه جدیدی برای معرفی محصولات تاشو پیدا خواهد کرد و شاهد عرضه آیفون های جدید با صفحه نمایش تاشو خواهیم بود. به طور کلی اپل در ورود به حوزه های مختلف بسیار محتاط و وسواس عمل کرده است و انتظار می رود چند سالی منتظر چنین تغییراتی از سوی اپل باشیم. به نظر شما آیا اپل توانایی تبدیل شدن به یک برند جاودانه در بازار لپ تاپ را با عرضه مک بوک تاشو دارد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

__ مرجع اخبار فناوری __



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *