اپل واچ اولترا 2 امسال با قطعات پرینت سه بعدی عرضه می شود

By | جولای 16, 2023


اپل واچ اولترا 2 امسال با قطعات پرینت سه بعدی عرضه می شود

طبق گزارشات جدید تامین کنندگان این شرکت یک سیب دریافت، مینگ چی کو ادعا می کند که این شرکت اپل واچ اولترا 2 و در اواخر امسال این کار را انجام خواهد داد. وی افزود: این محصول در نیمه دوم سال جاری عرضه خواهد شد، اما منطقی است که یا در ماه سپتامبر با آیفون های جدید و یا به احتمال کمتر در ماه اکتبر در رویداد دیگری عرضه شود. صرف نظر از اینکه چه زمانی معرفی خواهد شد.

شایعه شده است که اپل به طور فعال از فناوری چاپ سه بعدی استفاده می کند و از این فرآیند برای برخی از قطعات مکانیکی تیتانیومی استفاده می کند. اپل واچ اولترا 2 این قطعات هنوز باید برخی از فرآیندهای CNC را طی کنند، اما حتی انتقال تنها بخشی از تولید برخی از قطعات به چاپ سه بعدی همچنان زمان و هزینه تولید را کاهش می دهد، به همین دلیل است که حدس می زنیم اپل این کار را انجام دهد.

پیشنهاد سردبیر

مینگ چی کو گفت Farsoon و BLT تامین کنندگان چاپگرهای سه بعدی اپل هستند، در حالی که IPG Photonics تامین کننده انحصاری قطعات لیزری ضروری است. اگر معرفی پرینت سه بعدی در تولید اپل واچ اولترا 2 خوب انجام شد، انتظار دارید که شرکت از این تکنیک برای محصولات بیشتری در آینده استفاده کند.

__ مرجع اخبار فناوری __دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *