ایلان ماسک می خواهد لوگوی توییتر را به پرنده آبی تغییر دهد

By | جولای 24, 2023


ایلان ماسک امروز اعلام کرد که می خواهد لوگوی توییتر را تغییر دهد. او در توییتی نوشت: به زودی با برند توییتر و به تدریج با همه پرندگان خداحافظی خواهیم کرد!

صاحب پلتفرم شبکه های اجتماعی افزود: اگر امشب یک لوگوی خوب X قرار بگیرد، فردا آن را در سراسر جهان پخش خواهم کرد!

این اقدام ایلان ماسک در حالی اتفاق می افتد که نماد پرنده آبی 17 سال است که لوگوی توییتر است و حتی کلمه توییت در انگلیسی به معنای صدای جیک پرنده است!

ایلان ماسک سپس ویدیویی از حرف X منتشر کرد و بعداً در توییتر در پاسخ به این سوال که آیا لوگوی توییتر تغییر می‌کند یا خیر، پاسخ داد: «این کار باید مدت‌ها پیش انجام می‌شد».

ایلان ماسک می خواهد توییتر را به Super App X تبدیل کند

در دوران حکومت پر فراز و نشیب ایلان ماسک پس از خرید توییتر در پاییز گذشته، این شرکت نام خود را به X Corp تغییر داد که نشان دهنده دیدگاه ماسک برای ایجاد یک ابراپ مانند WeChat چین است.

چندی پیش، ایلان ماسک به طور موقت لوگوی توییتر را با سگ شیبا اینو (دوج کوین) جایگزین کرد و به رشد چشمگیر بازار میم کمک کرد.

زمانی که ایلان ماسک در اوایل این ماه اعلام کرد که توییتر تعداد توییت‌های مشاهده شده در روز را محدود می‌کند، این شرکت به طور گسترده توسط کاربران و کارشناسان بازاریابی مورد انتقاد قرار گرفت.

اعمال این محدودیت‌های بازدید روزانه به رشد برنامه‌های رقیب Trades کمک کرد که در عرض پنج روز پس از راه‌اندازی، ۱۰۰ میلیون ثبت‌نام را پشت سر گذاشت. با این حال، چند روز پیش متا نیز اعلام کرد که باید محدودیت بازدید برای کاربران Trades اعمال کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *