ببینید رابط کاربری جدید Google Photo چگونه است

By | جولای 24, 2023


Google Photos شاید به دلیل پشتیبان‌گیری رایگان نامحدود آنلاین محبوب‌تر بود، اما اکنون که از بین رفته است، هنوز در بسیاری از گوشی‌های اندروید یا iOS زنده و فعال است. به نظر می رسد گوگل تغییراتی را در طراحی این نرم افزار اعمال خواهد کرد. می توانید اینجا و قبل از انتشار عمومی، ظاهر رابط کاربری جدید Google Photo دیدن

ظاهر رابط کاربری جدید Google Photo

باید بدانید که Google Photos اپلیکیشن پیش فرض عکس و فیلم برای کاربران گوگل پیکسل است و در عین حال این نرم افزار برای کاربران اندروید و iOS قابل نصب است.

بر اساس گزارشات کاربران، گوگل در حال ایجاد برخی تغییرات در رابط کاربری برنامه است، از جمله حذف و تغییر نوار ناوبری پایین. می توانید ظاهر جدید و قدیمی Google Photos را در اینجا مقایسه کنید:

ظاهر جدید Google Photos

ظاهر قدیمی Google Photos

نوار پیمایش پایین اکنون شناور است. برگه جستجو نیز در یک دکمه شناور دایره‌ای در گوشه سمت راست پایین صفحه قرار دارد و تب اشتراک‌گذاری به گوشه سمت راست بالای تصویر نمایه منتقل شده است.

لوگوی Google Photos همچنین دارای موقعیت جدیدی در گوشه سمت چپ بالای صفحه از وسط صفحه است.

این احتمال وجود دارد که این تغییر رابط کاربری فقط یک آزمایش از جانب گوگل باشد و از آنجایی که در «محدوده محدودی» از دستگاه‌های اندروید و iOS منتشر شده است، هنوز مشخص نیست که آیا برای همه کاربران برای همیشه عرضه خواهد شد یا خیر.

به هر حال در مرحله تست، نظرات و بازخوردهای کاربران جمع آوری می شود و در نهایت باید دید نتیجه این پیشنهادات و نظرات چه خواهد بود.

نطر شما چی هست؟ آیا تغییرات محدود در رابط کاربری جدید Google Photo را دوست دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *