برای مبارزه با نت بات ها، Threads محدودیت بازدید را اعمال می کند

By | جولای 20, 2023


آدام موسری، مدیرعامل اینستاگرام در پستی در Threads در روز دوشنبه گفت حملات هرزنامه اخیراً افزایش یافته است و این شرکت را بر آن داشته تا مواردی مانند محدودیت‌های نرخ بازدید را تشدید کند. متأسفانه این تغییر منجر به محدودیت ناخواسته کاربران واقعی و فعال نیز خواهد شد. اما آدام موسری تاکید کرد که اگر این اتفاق برای شما افتاد فقط با پشتیبانی تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند.

معاملات رکورد سریعترین جذب کاربر را شکست

متا Trades را در اوایل این ماه با سر و صدای زیادی راه اندازی کرد. این سرویس در دو ساعت اول دو میلیون کاربر را جذب کرد و تنها در هفت ساعت از مرز 10 میلیون نفر گذشت. تا صبح روز بعد، Trades 30 میلیون کاربر داشت و تا پایان هفته، این سرویس به 100 میلیون کاربر رسید. بدین ترتیب این اپلیکیشن رکورد سریع ترین جذب ۱۰۰ میلیون کاربر را از اپلیکیشن ChatGPT که یک چت بات هوش مصنوعی است، ربود.

نت ربات های مخرب نیز اپلیکیشن توییتر را هدف قرار داده اند

توییتر نیز چندی پیش مجبور به اعمال محدودیت های مشابه شد. کاربران تازه ثبت نام شده و تایید نشده فقط مجاز به مشاهده 300 پست در روز بودند. این محدودیت در نهایت به 500 پست در روز برای حساب های جدید و تایید نشده افزایش یافت. در آخر هفته، ماسک گفت توییتر به زودی محدودیت نرخ بازدید را به 50 درصد افزایش خواهد داد.

تجارت چالش های زیادی در مسیر خود خواهد داشت

از سوی دیگر، اینستاگرام مجبور شد برای از بین بردن سریع Threads چند امتیاز بدهد، در گزارش هفته گذشته ما به «10 ویژگی کلیدی توییتر که در Threads قابل مشاهده نیستند» نگاهی انداختیم. این سرویس بدون پشتیبانی از چندین ویژگی اساسی از جمله پیام های مستقیم، هشتگ ها و جستجوی پست راه اندازی شد. این برنامه همچنین دستورالعمل های سختگیرانه ای برای نشان دادن افراد در محتوای منتشر شده دارد.

Trades هنوز در مراحل اولیه خود است و این احتمالاً اولین دست انداز در جاده برای این برنامه در حال رشد است. نحوه برخورد این شرکت با مسائلی مانند این و سایر چالش های آینده بسیار مهم تر از جلب توجه مصرف کنندگان در مراحل اولیه است. علاوه بر این، افزودن ویژگی های مورد انتظار نیز گامی رو به جلو برای این برنامه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *