جزئیات جلسه “پول دیجیتال، سکه های سازمانی و چشم انداز ارزهای دیجیتال”

By | جولای 16, 2023


اکو ایران: جزئیات برگزاری نشست «پول دیجیتال، سکه های شرکتی و چشم انداز ارزهای رمزنگاری شده» برای شرکت ها و فعالان بازار سرمایه، کارشناسان و مدیران بازار پول و نظام بانکی، صرافی ها، مبادلات مبتنی بر دیجیتال و ارزهای رمزنگاری شده فعالان حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، فین‌تک و استارت‌آپ‌ها و همچنین دانشجویان و پژوهشگران اقتصاد، امور مالی و تجارت و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال معرفی شدند.

به گزارش اکو ایران، نشست «پول دیجیتال، سکه های شرکتی و چشم انداز ارزهای دیجیتال» در روزهای آینده برگزار می شود.

این نشست برای شرکت‌ها و فعالان بازار سرمایه، کارشناسان و مدیران بازار پول و نظام بانکی، بورس‌ها، صرافی‌های دیجیتال و ارزهای دیجیتال، فعالان حوزه بلاک چین و ارزهای دیجیتال، استارت‌آپ‌های فین‌تک و مالی و همچنین دانشجویان و پژوهشگران اقتصاد، امور مالی برگزار می‌شود. و کسانی که به ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند هستند، متوقف خواهند شد.

در این جلسه که در روز چهارشنبه 28 تیر 1402 از ساعت 14 الی 17 برگزار می شود، دکتر امین شمس – استاد دانشگاه ایالتی اوهایو – از ساعت 14 تا 15 سخنرانی می کند: 00 PM: 00 ساعت.

اعضای پنل نشست “پول دیجیتال، سکه های شرکتی و چشم انداز ارزهای دیجیتال” را دکتر امین شمس، دکتر مهدی حقبعلی و دکتر فرهاد نیلی تشکیل می دهند که از ساعت 15 الی 17 به سوالات شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد. .

این نشست به همت شرکت مشاور مدیریت رحمان برگزار می شود و اکو ایران حامی رسانه ای آن است.

با توجه به اینکه حامی معنوی نشست «پول دیجیتال، سکه های شرکتی و آینده ارزهای دیجیتال» اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران است، این نشست در سالن همایش های اتاق بازرگانی تهران برگزار می شود. معادن و کشاورزی خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، روبروی آن، خیابان 21، پلاک 82 برگزار می شود.

حضور در این نشست رایگان است و علاقه مندان می توانند بدون پرداخت هزینه در آن شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *