حاشیه‌های باریک آیفون 15 پرو و ​​بریدگی جزیره دینامیک

By | جولای 19, 2023


حاشیه‌های باریک آیفون 15 پرو و ​​بریدگی جزیره دینامیک

طبق گزارش ها و شایعات، مدل های آیفون 15 و آیفون 15 پرو از نظر طراحی تغییرات عمده ای خواهند داشت و از طرفی آیفون 15 شباهت زیادی به آیفون 15 پرو خواهد داشت. بر اساس اطلاعات فاش شده، آیفون 15 پرو حاشیه‌های باریک‌تری را نشان می‌دهد و می‌توان دید که Dynamic Island برای همه مدل‌های آیفون در دسترس خواهد بود.

به تازگی تصویری از شیشه جلویی آیفون 15 پرو توسط Ice Universe منتشر شده است که این شرکت سابقه خوبی با محصولات اپل دارد. این تصویر دو مجموعه از سری آیفون 15 را نشان می دهد، یکی با بریدگی جزیره دینامیک و دیگری با حاشیه های باریکتر. Dynamic Island در هر چهار مدل آیفون 15 گنجانده شده است.همانطور که می دانید به دلیل فروش ضعیف سری آیفون 14، اپل در حال برنامه ریزی برای ارتقای عمده مدل های استاندارد است.

پیشنهاد سردبیر

در حالی که کل سری آیفون 15 دارای بریدگی جزیره پویا است، تنها مدل‌های آیفون 15 پرو حاشیه‌های باریک‌تری خواهند داشت. در تصویر مشاهده می کنید که آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس حاشیه های بسیار کمتری نسبت به آیفون 15 و آیفون 15 پلاس دارند. حاشیه‌های باریک‌تر ظاهری تازه به مدل‌های «Pro» ارائه می‌کنند. حاشیه‌های آیفون 15 پرو می‌تواند یکی از باریک‌ترین حاشیه‌های گوشی هوشمند باشد.

همچنین انتظار می رود که این شرکت فاکتورهای متمایز کننده قابل توجهی را بین این دو مدل ارائه دهد. به عنوان مثال، مدل‌های آیفون 15 پرو دارای تراشه A17 Bionic مبتنی بر فرآیند 3 نانومتری هستند، در حالی که مدل‌های استاندارد دارای تراشه A16 Bionic 4 نانومتری هستند. سخت افزار دوربین نیز متفاوت خواهد بود و مدل های Pro احتمالاً لنز جدید Periscope را دریافت می کنند. با این حال، کل مجموعه دارای یک پورت USB-C نیز خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *