درآمد توییتر در وضعیت نامناسب

By | جولای 17, 2023


اکوایران: ایلان ماسک می گوید درآمد توییتر با کاهش 50 درصدی درآمد تبلیغاتی همچنان منفی است.

ایلان ماسک روز شنبه گفت که جریان نقدی توییتر به دلیل کاهش تقریبا 50 درصدی درآمد تبلیغاتی و بدهی های سنگین منفی باقی مانده است، برخلاف پیش بینی او در ماه مارس مبنی بر اینکه توییتر می تواند تا ژوئن به جریان نقدی مثبت برسد.

بر اساس گزارش رویترز، ماسک در توییتی در پاسخ به پیشنهادات افزایش سرمایه گفت: «نیاز به دستیابی به جریان نقدی مثبت بیش از هر چیز دیگری مهم است.

این نشان می‌دهد که اقدامات تهاجمی برای کاهش هزینه‌ها از زمانی که ماسک در ماه اکتبر توئیتر را تصاحب کرد، به تنهایی برای مثبت کردن جریان نقدی توییتر کافی نیست و نشان می‌دهد که درآمد تبلیغات توییتر ممکن است به همان سرعتی که ماسک در مصاحبه‌ای پیشنهاد کرد در حال رشد باشد. آوریل. ، نه برای بهبود. .

پس از کاهش هزاران شغل و کاهش صورت‌حساب‌های ابری، ماسک گفت که این شرکت هزینه‌های غیر بدهی خود را از 4.5 میلیارد دلار پیش‌بینی شده در سال 2023 به 1.5 میلیارد دلار کاهش داده است. توییتر همچنین با پرداخت سالانه حدود 1.5 میلیارد دلار سود سهام در نتیجه بدهی مواجه است.

زمانی که ماسک از کاهش 50 درصدی درآمد تبلیغاتی صحبت می کرد، مشخص نیست که چه بازه زمانی را در ذهن داشت. او گفت که توییتر در مسیر رسیدن به درآمد 3 میلیارد دلاری در سال 2023 قرار دارد که نسبت به 5.1 میلیارد دلار در سال 2021 کاهش یافته است.

توییتر به دلیل تعدیل محتوای ضعیف مورد انتقاد قرار گرفته است، که باعث شده است تعداد زیادی از تبلیغ کنندگان از ادامه تبلیغات در توییتر خودداری کنند زیرا نمی خواستند تبلیغات آنها در کنار محتوای نامناسب ظاهر شود.

اقدام ماسک برای استخدام لیندا یاکارینو، مدیر تبلیغاتی سابق Comcast در NBCUniversal، به عنوان مدیر عامل نشان می‌دهد که فروش تبلیغات اولویتی برای توییتر است، حتی در حالی که در تلاش برای افزایش درآمد اشتراک است.

Yaccarino در اوایل ژوئن در توییتر کار خود را آغاز کرد و به سرمایه گذاران گفت که توییتر قصد دارد بر مشارکت های تجاری تمرکز کند و در حال مذاکره با شخصیت های سیاسی و سرگرمی، خدمات پرداخت و ناشران خبری و رسانه ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *