دومین رویداد Unpacked 2023 و هر آنچه که لازم است بدانید

By | جولای 27, 2023


همانطور که میدانید سامسونگ از طریق رویدادهای خود محصولات بسیاری را معرفی میکند. در سال جاری دومین رویداد Unpacked 2023 قرار است در روز های َآتی انجام گیرد که در این مجمع میتوانید با اطلاعات جدیدی از محصولات قدرتمند سامسونگ آشنا شوید.

به نقل از سایت gizmochina که افشاگری های بسیاری از گوشی و رویدادهای مختلف انجام میدهد، در این رویداد قرار است با چندین محصول جدید آشنا شویم. دومین آنپکد ۲۰۲۳ سامسونگ با پایان رویداد اول وارد حیطه برنامه ریزی شد که با گذشت چندین ماه، قرار است در ماه مرداد شاهد اخبار خوبی در این زمینه باشیم. اگر از دوست داران برند سامسونگ هستید پیشنهاد می شود با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

دومین رویداد Unpacked 2023

در رویداد قبلی سامسونگ که گذشت شاهد معرفی و رونمایی از جدیدترین گوشی‌های سری گلکسی S بودیم و حال در دومین آنپکد ۲۰۲۳ سامسونگ قرار است شاهد رونمایی از محصولات تاشو، تبلت و ساعت های جدیدی باشیم که نقل از گفته های مدیران سامسونگ با یکی از بهترین رویدادهای این کمپانی مواجه خواهید بود.

دومین کنفرانس گلکسی آنپکد سال 2023

در گزارش اخیر سامسونگ دومین رویداد این شرکت قرار است در آخر ماه جولای که به تاریخ شمسی اوایل مرداد میشود جریان داشته باشد. همین موضوع سبب شده تا بهترین مکان برای راه اندازی رویداد از شهر بارسلونا اسپانیا و یا آمریکا به کشور کره جنوبی منتقل شود.

در سال های اخیر شاهد رشد انفجاری تکنولوژی در کشورهای ژاپن و کره جنوبی بودیم که همین امر بسیاری از شرکت های جهانی را مجاب نموده تا نگاه ویژه ای به این کشورها داشته باشند. دلیل رسمی و اصلی تغییر یافتن مکان برگذاری رویداد از سوی سامسونگ هنوز بطور رسمی مشخص نشده ولی اطلاعات نشان دهنده آن بوده که کره جنوبی میزبان این رویداد است.

همچنین بخوانید :

تقریبا میتوان گفت که بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ سامسونگ در حال فعالیت روی تبلیغات نمایشگاه World Expo 2023 هستند. موقعیت مکانی این نمایشگاه در کره جنوبی بوده که میتوان گفت سامسونگ برای این رویداد برنامه ریزی سنگینی را انجام داده است.

شرکت سامسونگ چندی پیش در نمایشگاهی بنام MWC 2023 یک ویدیو تبلیغاتی منتشر نمود که عنوان این تیزر Busan World Expo 2023 بود. با اینحال برخی از کاربران براین باور هستند که سامسونگ برای اجرای رویداد در شهر نیویورک نیز برنامه ریزی نموده که در اینباره اطلاعاتی بدستمان نرسیده است.

محصولات آنپکد تابستانه سامسونگ ۲۰۲۳

با تکیه بر منبع Gizmochina باید بدانید که قرار است در این رویداد جذاب شاهد معرفی محصولات متنوعی باشیم. محصولاتی که به نوبه خودشان میتوانند سروصدای بسیاری را برپا کنند. همانطور که گفته شد این رویداد میزبان گوشی، ساعت و تبلت های جدیدی است که در ادامه به معرفی شان خواهیم پرداخت.

قرار است در کنفرانس تابستانه ی گلکسی آنپکد 2023 شاهد معرفی رسمی محصولاتی نظیر: گلکسی زد فولد 5، گلکسی زد فلیپ 5، سری گلکسی واچ 6 و تبلت‌های گلسی تب S9، تب S9 پلاس و تب S9 اولترا باشیم.

همچنین بخوانید :

لازم به ذکر است بدانید که در سال جاری گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد 5 جدی ترین رقیب برای گوشی های پرچمدار نظیر پیکسل فولد و تکنوفانتوم وی بوده است. شما عزیزان در ادامه میتوانید نظر خود را با ما در خصصو این رویداد به اشتراک بگذارید.

سخن پایانی

بررسی اطلاعات و حواشی دومین رویداد Unpacked 2023 به اتمام رسید که در این زمینه به هرآنچه که قرار بود بدانید اشاره شد. حال شما عزیزان میتوانید نظرات مثبت و منفی خود نسبت به دومین آنپکد ۲۰۲۳ سامسونگ را بیان کنید. بی تردید با انجام اینکار به تکمیل شدن مقاله از زوایای دیگر نیز کمک خواهید نمود. همچنین میتوانید راجب محصولاتی که قرار است معرفی شود با دیگر کاربران گفتگو نمایید.

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *