دوچرخه برقی 3 چرخ X-OTO راه اندازی شد

By | جولای 24, 2023

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، سه چرخه برقی X-OTO که به تازگی وارد بازار آمریکا شده است از سیستم شیب تثبیت شده استفاده می کند که می تواند موتور را تا 45 درجه کج کند. به همین دلیل هنگام رانندگی در پیچ ها به راحتی خم می شود. رانندگی با این محصول به دلیل داشتن سه چرخ نیاز به گواهینامه موتور سیکلت کالیفرنیا ندارد. با این حال، ممکن است مقررات خاصی در کشورهای دیگر وجود داشته باشد که کاربران را ملزم به دریافت مجوز سه چرخه برقی کند.

بهبود و حفظ ایمنی یک اولویت برای سه چرخه برقی X-OTO در نظر گرفته شده است. بنابراین راندن آن از دوچرخه یا موتور سیکلت دو چرخ ایمن تر است. موتور سه چرخه برقی X-OTO به جلو 4000 وات مجهز است، حداکثر سرعت آن 72 کیلومتر در ساعت است که آن را برای سفرهای شهری مناسب می کند.

سه چرخه برقی X-OTO دارای یک جفت باتری قابل تعویض است که در مجموع 4.3 کیلووات ساعت انرژی تولید می کند و بردی در حدود 145 کیلومتر را با سرعت معمولی فراهم می کند. باتری ها را می توان برای شارژ از موتور خارج کرد یا مستقیماً در محصول شارژ کرد.

سه چرخه برقی X-OTO با قیمت 7499 دلار با قیمت کمی بالاتر از بسیاری از مدل‌هایی که X-OTO با آن‌ها رقابت می‌کند از نظر مشخصات و عملکرد عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *