ریلمی Buds Air 5 به طور رسمی در تاریخ 28 آگوست در چین عرضه خواهد شد

By | آگوست 21, 2023


ریلمی Buds Air 5 به طور رسمی در تاریخ ۲۸ آگوست در چین عرضه خواهد شد

شرکت Realme اخیرا بیان کرد که ظی رویدادی که در ۲۳ آگوست در هند برگزار می شود  سری جدید هدفون ریلمی Buds Air 5 را معرفی کند. این دستگاه نیز چند روز بعد در ۲۸ آگوست در چین عرضه می شود. همچنین تایید شده است که پرچمدار جدید این شرکت یعنی Realme GT 5 نیز در این رویداد رونمایی خواهد شد.

مشخصات ریلمی Buds Air 5

این شرکت همراه با پوستری شبیه به نسخه هندی منتشر شده قبلی، مشخصات طراحی و سخت افزاری ریلمی Buds Air 5 را ارائه کرد. هدفون جدید احتمالا دارای درایورهای صوتی ۱۲.۴ میلی متری بزرگ است و در سه رنگ آبی و سفید در دسترس خواهد بود.

پیشنهادی سردبیر

همچنین از حذف نویز فعال (ANC) پشتیبانی می‌شود که می‌تواند نویز تا ۵۰ دسی‌بل را مسدود کند. این شبیه به سطح ANC Buds 5 Pro است که در ۵ می در چین عرضه شد. ANC با ۶ میکروفون داخلی برای تماس های واضح ارائه می شود. این محصول همچنین از Dolby Atmos برای تجربه صدای فراگیر پشتیبانی می کند.

علاوه براین، ریلمی Buds Air 5 دارای یک درایور پایه ۱۱ میلی متری و یک ترکیب توییتر ۶ میلی متری است و از صدای فضایی و کدک LDAC پشتیبانی می کند. همچنین عمر باتری قابل توجه ۴۰ ساعت (با جعبه) را ارائه می دهد، ضد آب است و دارای بلوتوث ۵.۳ برای اتصالات روان و مطمئن است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *