ساخت لینک واتساپ مستقیم؛ آموزش ایجاد لینک واتس اپ بیزینس

By | آگوست 19, 2023


یکی از بهترین راه‌ها برای افزودن کاربران به یک گروه، ساخت لینک واتساپ مستقیم است. پس از ساختن گروه، کاربران می‌توانند با کلیک روی این لینک، به آن اضافه شوند. در این مطلب نیز به نحوه ایجاد لینک در واتس اپ بیزینس پرداخته‌ایم.

اضافه کردن کاربران به یک گروه عمومی واتساپ می‌تواند کار مشکلی باشد. به‌خصوص از آنجایی که باید حتما آن‌ها را جزو مخاطبین خود اضافه کرده باشید. خوشبختانه روش‌های دیگری هم برای اضافه کردن کاربران به گروه وجود دارد. پس از ساخت لینک واتساپ مستقیم، کافی است این لینک را با کاربران به‌اشتراک بگذارید تا آن‌ها به گروه شما اضافه شوند. با پلازا همراه باشید تا به نحوه انجام این کار بپردازیم.

فهرست مطالب

آموزش ساخت لینک واتساپ مستقیم

علاوه بر لینک دعوت گروه، در واتساپ می‌توانید برای پیام خصوصی و شماره‌تلفن خود نیز لینک ایجاد کنید. به این ترتیب کاربران با کلیک روی این لینک می‌توانند مستقیما وارد صفحه چت با شما شوند. در این مطلب هم به نحوه ساخت لینک گروه خواهیم پرداخت و هم لینک پیام مستقیم واتساپ.

ساختن لینک واتساپ برای گروه ها؛ لینک واتساپ بیزینس کجاست؟

در گروه‌ها برای ساخت لینک واتس اپ بیزینس و نسخه معمولی باید مراحل یکسانی را پشت سر بگذارید. کافی است ابتدا وارد گروه مدنظرتان شوید.

سپس از بالای صفحه روی نام گروه بزنید.

در پایین صفحه روی گزینه Invite Via Link کلیک کنید.

در صفحه بعدی می‌توانید لینک گروه واتساپ خود را مشاهده کنید.

می‌توانید با انتخاب کپی لینک واتساپ (Copy Link) لینک را کپی کنید و یا این که با گزینه Share Link، آن را با دیگر کاربران به‌اشتراک بگذارید؛ علاوه بر این‌ها می‌توانید یک کد QR نیز از لینک بسازید تا دیگران با اسکن این کد از روی صفحه گوشی شما، به گروه ملحق شوند. همچنین درصورتی که تعداد اعضا بیش از حد زیاد شد یا افراد نامرتبط به گروه پیوستند، می‌توانید با گزینه Reset Link، لینک قبلی را حذف و یک لینک دعوت جدید ایجاد کنید.

همچنین بخوانید :

آموزش نحوه گذاشتن لینک شماره واتساپ برای بیو اینستاگرام

می‌توانید همین لینک را کپی و در قسمت Website پروفایل اینستاگرام خود نیز قرار دهید. به این صورت هر کاربری با مراجعه به پروفایل شما در اینستاگرام، اگر روی لینک کلیک کند، به گروه اضافه می‌شود. البته که بیشتر کاربران در اینستاگرام خود، لینک پیام مستقیم واتساپ را قرار می‌دهند. این لینک جدا از لینک گروه است و همانطور که پیشتر هم گفتیم، مخاطب را مستقیما به صفحه چت با شما در واتساپ هدایت می‌کند.

برای ایجاد این لینک واتساپ، باید از فرمت پیش‌فرض استفاده کنید. این فرمت پیش‌فرض به‌شکل زیر است:

*********https://wa.me/+98

شما پس از 98، باید شماره تلفن خودتان را وارد کنید. مانند لینک زیر:

https://wa.me/+989123456789

ساختن لینک واتس اپ برای شماره تلفن به همین سادگی است. حالا می‌توانید این لینک دعوت به چت واتساپ را در اینستاگرام یا دیگر شبکه‌های اجتماعی خود قرار دهید. برای قراردادن این لینک در اینستاگرام، باید ابتدا به پروفایل خود مراجعه و گزینه Edit Profile را انتخاب کنید. سپس در پنجره باز شده و در کادر Website، لینک دعوت خود را پیست کنید.

سپس روی Done کلیک کنید. در اندروید هم باید روی تیک بالای صفحه بزنید تا تغییرات ذخیره شوند. حالا اگر به پروفایل خود مراجعه کنید، می‌بینید که لینک چت با شماره شما در واتساپ به قسمت بیو اضافه شده است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید

سخن پایانی

ساخت لینک واتساپ مستقیم بهترین کار برای دعوت کردن تعداد زیادی از کاربران به یک گروه است. ما در این مطلب آموزش ساختن لینک واتساپ بیزینس برای شماره را نیز ارائه کردیم. با این آموزش نیز می‌توانید یک لینک چت برای شماره تلفن خود ایجاد کنید تا هر کاربری روی آن کلیک کند، مستقیما به صفحه چت با شما هدایت شود. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *