ساندبارهای جدید یاماها معرفی شدند

By | جولای 28, 2023

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، شرکت یاماها دو ساندبار جدید Dolby Atmos به نام‌های SR-B40A و SR-B30A را معرفی کرد. ساندبار یاماها SR-B30A دارای یک ساب‌ووفر داخلی است، در حالی که SR-B40A دارای یک ساب‌ووفر بی‌سیم است. SR-B40A به لطف ساب‌ووفر اختصاصی مجزای خود، می‌تواند صدای عمیق‌تر و واضح‌تری را ارائه دهد. همچنین دارای چهار مخروط ۴۶۰ میلی‌متری با برد کامل و توییترهای ۲۵۰ میلی‌متری است که فرکانس‌هایی بین ۲۲ و ۲۱۰ هرتز تولید می‌کند. ساب‌ووفر بی‌سیم نیز دارای یک مخروط ۱۶۰۰ میلی‌متری است که فرکانس باس را بیشتر می‌کند.

ساندبار یاماها SR-B30A دارای مخروط‌های مشابه مدل ذکر شده است در حالی که ساب‌ووفر داخلی ۷۵۰ میلی‌متری آن فرکانس‌های پایین ۵۴ هزار را ارائه می‌دهد. دو ساندبار جدید یاماها صدایی درخشان و تجربه‌ای فراگیر را ارائه می‌دهند. عملکرد Bass Extension ساندبارها به کاربران این امکان را می‌دهد که کنترل بیشتری بر فرکانس‌های پایین رده داشته باشند. این دو محصول دارای چهار حالت صدای فیلم، استریو، استاندارد و بازی دارند.

ساندبارهای جدید یاماها دارای رابط نوری و HDMI هستند و به غیر از کنترل از راه دور از طریق ریموت تلویزیون، دارای یک برنامه کنترل از راه دور با استفاده از گوشی هوشمند هستند. دو ساندبار یاماها SR-B40A و SR-B30A در تاریخ ۲۰ جولای در بریتانیا عرضه شدند و قیمت آن‌ها به ترتیب ۳۸۵ و ۵۷۸ دلار است. هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت این دو محصول در اروپا و ایالات متحده در دسترس قرار نگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *