سری گلکسی اس 24 از همان دوربین سلفی نسل قبلی برخوردار است

By | جولای 24, 2023


در حالی که سامسونگ دو گوشی تاشو جدید خود را برای رونمایی در رویداد 4 جولای آماده می کند Galaxy Unpacked خوب، این شرکت در حال حاضر روی گوشی پرچمدار نسل بعدی خود است، گلکسی اس 24، همچنین کار می کند. برای مدل 2024، برخی از اجزای سخت افزاری این گوشی ها ارتقا خواهند یافت، در حالی که برخی دیگر ممکن است ارتقا پیدا نکنند. گزارش جدید حاکی از آن است که گلکسی اس 24 در بخش دوربین سلفی ارتقاء عمده ای نخواهد داشت و مشخصاتی مشابه گلکسی اس 23 خواهد داشت.

دوربین سلفی سری گلکسی اس 24

پس از چهار سال استفاده از دوربین سلفی 10 مگاپیکسلی برای سری گلکسی اس، سامسونگ در اوایل سال جاری با معرفی سری گلکسی اس 23، این دستگاه ها را به یک سنسور 12 مگاپیکسلی بهبود یافته مجهز کرد. حال به گزارش وب سایت گلکسی کلابسامسونگ هیچ برنامه ای برای استفاده از سنسور با وضوح بالاتر برای سری گلکسی اس 24 خود در سال آینده ندارد.

گلکسی اس 24، گلکسی اس 24 پلاس و گلکسی اس 24 اولترا باید حسگر 12 مگاپیکسلی مشابه مدل های 2023 داشته باشند. استفاده مجدد امسال از این سنسور لزوماً به این معنا نیست که در سال آینده عکاسی سلفی شاهد بهبودی نخواهد بود. اما در هر صورت، از طریق بهینه سازی نرم افزار دوربین و پردازش هوش مصنوعی بهتر انجام می شود.

دوربین سلفی سری گلکسی اس 24

جدا از ثابت ماندن دوربین سلفی، شایعاتی نیز وجود دارد که سامسونگ قصد دارد از سنسور ۲۰۰ مگاپیکسلی ISOCELL HP2 برای گلکسی اس ۲۴ اولترا استفاده مجدد کند.

ISOCELL HP2 در اوایل سال جاری در S23 Ultra رده بالا معرفی شد و غول فناوری کره ای ممکن است بخواهد حداقل یک سال دیگر به سنسور پرچمدار خود ادامه دهد و به طور بالقوه تجربه دوربین را از طریق روش های نرم افزاری بهبود بخشد.

با وجود همه اینها، حداقل یک جزء وجود دارد که می تواند در سال 2024 جایگزین شود. گزارش های قبلی گفته اند که Galaxy S24 Ultra حداقل یک ارتقاء سخت افزاری قابل توجه دوربین به شکل دوربین تله فوتو بهتر دریافت خواهد کرد. گلکسی اس 23 اولترا از دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر و دوربین 10 مگاپیکسلی با زوم 10 برابری استفاده می کند، اما گفته می شود که گلکسی اس 24 اولترا به جای زوم اپتیکال 3 برابر، زوم اپتیکال 5 برابری دارد.

نظر شما در مورد ثابت ماندن مشخصات دوربین سلفی سری گلکسی S24 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *