سری گلکسی S23 حداقل یک آپدیت دیگر را قبل از OneUI 6 دریافت خواهد کرد

By | جولای 16, 2023


وقتی صحبت از پشتیبانی نرم افزاری به میان می آید، سامسونگ هرگز بیکار نمی ماند. این شرکت در حال حاضر OneUI 5.1.1 را روی برخی از گوشی های هوشمند خود آزمایش می کند و همزمان در حال توسعه است. OneUI 6.0 داده‌های جدید جمع‌آوری‌شده از سرورهای سامسونگ نشان می‌دهد که این شرکت در حال آماده‌سازی به‌روزرسانی جدید برای آن است سری گلکسی اس 23 خوب.

آپدیت جدید سری گلکسی اس 23 در حال آزمایش است

گلکسی اس 23، اس 23 پلاس و اس 23 اولترا به زودی آپدیت جدید OneUI 5.1 را دریافت خواهند کرد. اما نمی دانیم که آیا این به روز رسانی قبل از Galaxy Unpacked منتشر می شود یا قبل از آن. زمان قطعا مشخص خواهد کرد. سیستم عامل جدید در حال آزمایش دارای شماره ساخت AWG5 است. در اوایل ماه جاری، آپدیت جدیدی برای سری گلکسی اس 23 منتشر شد. این به‌روزرسانی دارای سیستم‌افزاری است که به کاراکترهای AWF ختم می‌شود. این به روز رسانی شامل وصله امنیتی جولای 2013 و حجم آن 425 مگابایت است.

Galaxy S23 Ultra

به محض انتشار اطلاعات بیشتر در مورد به‌روزرسانی سری گلکسی اس 23، قطعاً شما را در جریان قرار خواهیم داد. سامسونگ در گذشته به‌روزرسانی بزرگی را برای بهبود عملکرد دوربین این سری گوشی‌های هوشمند منتشر کرده است. از این رو این امکان وجود دارد که به زودی یک آپدیت بزرگ دیگر برای کاربران سری گلکسی اس 23 منتشر نشود.

پسندیدن SamMobile او خاطرنشان می کند که هر زمان که یک به روزرسانی جدید سری گلکسی S23 منتشر شود، کاربران می توانند گوشی هوشمند خود را با استفاده از رایانه های شخصی ویندوزی به روز کنند. البته فایل این آپدیت تازه منتشر شده باید قبل از آن توسط کاربر دانلود شود.

به روز رسانی 6.0 UI برای این گوشی های محبوب سامسونگ در دسترس نیست

نطر شما چی هست؟ آیا سامسونگ به اندازه کافی به کاربران آخرین گوشی‌های پرچمدار خود اهمیت می‌دهد تا قبل از گلکسی Unpacked یک به‌روزرسانی بزرگ برای آن‌ها منتشر کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *