سری Realme GT Neo 6 با تراشه‌های Snapdragon 8s Gen 3 و Snapdragon 7+ Gen 3 کوالکام مجهز خواهند شد

By | مارس 5, 2024


سری GT محصولات برند Realme تمرکز ویژه‌ای روی سخت‌افزار دارند. به تازگی گزارش شده که نسل جدید این محصولات با جدیدترین تراشه‌های Qualcomm ارائه می‌شوند. در حقیقت شنیده‌های جدید به ما می‌گویند که سری Realme GT Neo 6 با تراشه‌های Snapdragon 8s Gen 3 و Snapdragon 7+ Gen 3 کوالکام مجهز خواهند شد.

سری Realme GT Neo 6

جدیدترین گزارش پیرامون ریلمی جی‌تی نئو ۶ ادعا می‌کند که سری Realme GT Neo 6 شامل حداقل ۲ مدل خواهد بود. این گوشی‌های به جدیدترین تراشه‌های کوالکام یعنی تراشه میان‌رده Snapdragon 7 + Gen 3 و تراشه پرچمدار Snapdragon 8s Gen 3 مجهز می‌شوند.

متأسفانه، این گزارش مشخص نکرد که گوشی‌های دارای این تراشه‌ها دقیقا چه نامی خواهند داشت. با این حال می‌توان حدس زد که Realme GT Neo 6 احتمالاً دارای تراشه سری Snapdragon 8 و Realme GT Neo 6 SE دارای تراشه سری Snapdragon 7 باشد.

این گزارش همچنین اضافه کرد که هر دو گوشی دارای صفحه نمایش با وضوح 1.5K و پشتیبانی از شارژ سریع سیمی 100 وات هستند.

شایان ذکر است که کوالکام هنوز هیچ یک از این پردازنده‌ها را رونمایی نکرده است، بنابراین نام این تراشه ها ممکن است در زمان عرضه متفاوت باشد. به هر حال منظور این گزارش استفاده از جدیدترین مدل تراشه‌های سری ۷ و ۸ اسنپدراگون کوالکام در گوشی‌های عملکردمحور Realme برای سال ۲۰۲۴ است.

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید چنین انتخاب تراشه‌ای بتواند توجه ویژه‌ای را به این محصولات جلب کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *