شایعه‌ی نمایشگرهای LTPO در Galaxy S24 و Galaxy S24 Plus

By | آگوست 7, 2023


شایعه‌ی نمایشگرهای LTPO در Galaxy S24 و Galaxy S24 Plus

طبق یک شایعه، همان پنل‌هایی که به طور انحصاری برای Galaxy S24 Ultra طراحی شدند، اکنون در نسخه‌های ارزان‌تر یعنی مدل‌های گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس نیز ارائه خواهند شد. با تکنودات همراه باشید تا به جزییات بیشتر بپردازیم.

Ice Universe بار دیگر شایعاتی در مورد نسل بعدی گوشی‌های گلکسی منتشر کرده و طبق این شایعات، فناوری LTPO در گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس به کار خواهد رفت. با ارتقاء LTPO، نرخ تازه سازی در گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس می‌تواند تا ۱ هرتز کاهش یابد.

پیشنهادی سردبیر

بد نیست بدانید که پنل‌های LTPO پیشرفته‌تر از همتایان LTPS خود هستند، به همین دلیل است که اپل به طور انحصاری از آنها در خانواده آیفون‌های Pro خود استفاده می‌کند. این پنل‌ها کارایی و عملکرد بسیار بالاتری نیز دارند و استفاده از آن‌ها در مدل‌های ارزان‌تر سری پرچم‌دار ۲۰۲۴ سامسونگ می‌تواند عمر باتری بیشتری در مقایسه با مدل‌های قبلی داشته باشد.

یکی از دلایلی که در تمام این سال‌ها سامسونگ در دیگر محصولات خود از نمایشگرهای LTPO استفاده نکرد، کنترل هزینه‌ها بوده است. متأسفانه، Ice Universe تأیید نکرده که آیا اضافه کردن این ارتقاء باعث می‌شود تا این شرکت هزینه بیشتری را برای Galaxy S24 و Galaxy S24 Plus از مشتریان دریافت کند یا نه. در نهایت باید منتظر باشیم تا جزییات بیشتر در این راستا منتشر شود و قیمت نهایی این محصولات مشخص شود تا ببینیم استفاده از پنل‌های LPTO چه تاثیری بر قیمت این سری محصولات و فروش آن‌ها خواهد داشت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *