شیائومی Mix Fold 3 به همراه سایر محصولات در تاریخ 1 آگوست رونمایی می شود

By | جولای 19, 2023


شیائومی میکس فولد 3 همراه با سایر محصولات در تاریخ 1 آگوست عرضه خواهد شد

برند چینی شیائومی خط تولید خود را برای عرضه محصولات جدید آماده می کند که در ماه آگوست با یک رویداد برگزار می شود. طبق گزارش های دریافتی از رئیس این شرکت، شیائومی مراسمی را در ماه آگوست برگزار خواهد کرد که در آن شاهد معرفی محصولات جدید خواهیم بود.

به گفته این شخص، مورد انتظارترین محصول این رویداد، گوشی Mixfold 3 در این رویداد ارائه خواهد شد. اما امید چندانی به عرضه این محصول تا پایان آگوست نیست. علاوه بر این گوشی تاشو، دو محصول دیگر نیز توسط شیائومی معرفی خواهند شد.

گوشی Redmi K60 Ultra به همراه تبلت شیائومی پد 6 مکس از دیگر محصولاتی هستند که در دستور کار شیائومی قرار دارند. در هفته های اخیر تبلت جدید شیائومی با گواهینامه های معتبری مانند بلوتوث SIG و 3C دیده شده است که نشان از رونمایی از این دستگاه در هفته های آینده دارد.

پیشنهاد سردبیر

گزارش ها حاکی از آن است که Redmi K60 Ultra جدا از سایر محصولات این برند روانه بازار می شود و گوشی تاشو همراه با تبلت جدید چینی در یک رویداد مشترک ارائه می شود. در حال حاضر این برند چینی نرم افزار MIX Fold 3 و Pad 6 Max را روی سرورهای MIUI فعال کرده است.

گوشی MIX Fold 3 Babylon نام دارد که مرجع مستقیم پشتیبانی از رابط کاربری MIUI FOLD 14.1 است که از سیستم عامل اندروید 13 پشتیبانی می کند همچنین تبلت Pad 6 Max با نام Yudy شناخته می شود که مبتنی بر اندروید خواهد بود. سیستم عامل 13. تمامی دستگاه های جدید شیائومی از سیستم عامل اندروید 14 نیز پشتیبانی خواهند کرد و در دریافت آپدیت ها مشکلی نخواهند داشت.

طبق گزارش های دریافتی، عرضه تمامی دستگاه های ذکر شده در سه ماهه سوم سال 2023 خواهد بود و این یعنی ماه آینده شاهد رونمایی از تمامی محصولات جدید شیائومی خواهیم بود.

__ مرجع اخبار فناوری __دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *