طراحی تکراری در اپل واچ سری 9 البته با ویژگی های جدید

By | آگوست 9, 2023


طراحی تکراری در اپل واچ سری ۹ البته با ویژگی های جدید

اخیراً خبرهای زیادی مبنی بر ارائه محصولات جدیدی از شرکت Apple منتشر شده است که نشان می دهد ممکن است این شرکت در تاریخ ۱۳ سپتامبر یک رویداد ویژه برای معرفی سری آیفون ۱۵ و اپل واچ سری ۹ برگزار کند. با این حال، انتظار می‌رود اپل واچ سری ۹ نسبت به نسل قبلی چند قابلیت جدید داشته باشد. این تغییرات این ساعت هوشمند را به ارتقای ارزشمندی با تفاوت های اندک یا بدون تفاوت طراحی تبدیل می کند.

پیشنهادی سردبیر

مشخصات احتمالی اپل واچ سری ۹

مدل قبلی این سری یعنی اپل واچ سری ۸ با ارتقای جزئی نسبت به نسل قبلی خود عرضه شد و بر اساس اطلاعات افشاگر “Instant Digital” در Weibo، انتظار می رود امسال نیز طراحی مشابهی در این سری داشته باشد. از سال گذشته جزئیات بسیار کمی در مورد این دستگاه منتشر شده است، که هیچ کدام به تفاوت‌های طراحی نسبت به سری ۸ اشاره نمی‌کنند. با این حال، اپل واچ سری ۹ یک مزیت بزرگ دارد که ممکن است شما را وسوسه کند که آن را تهیه نمایید. نسبت به نبود تفاوت ظاهری وجود تراشه قدرتمند S9 مبتنی بر A15 Bionic در این مدل می تواند یک گزینه بسیار خاص را در بازار ایجاد کند.

از زمان عرضه اپل واچ سری ۶، اپل تراشه S6 را ارتقا داده است که عملکرد پردازنده سریع تری را در مقایسه با تراشه S5 ارائه می دهد. این تراشه مبتنی بر تراشه A13 Bionic TSMC است که با استفاده از فرآیند ۷ نانومتری ساخته شده است. همین تراشه با نامی دیگر در سری ۷ و سری ۸ معرفی شد و اپل ادعا کرد زمان بارگذاری اپلیکیشن ها ۲۰ درصد سریعتر بوده است. در واقع تراشه S9 بر اساس تراشه A15 Bionic اپل ساخته خواهد شد، این بدین معنی است که بر اساس فرآیند ۵ نانومتری برنامه ریزی شده است.

استفاده تراشه S9 در اپل واچ سری ۹، عملکردی بی نظیر همراه با بهبود عملکرد محاسباتی و گرافیکی را ارائه می شود. از آنجایی که تراشه S9 مبتنی بر فرآیند ۵ نانومتری خواهد بود، می‌توان انتظار افزایش عملکرد را نیز داشت. با توجه به ماهیت کم مصرف تراشه، S9 عمر باتری بهتری نسبت به این مدل ارائه می دهد. watchOS 10 بزرگترین به روز رسانی است که اپل واچ از زمان عرضه خود در سال ۲۰۱۵ دریافت کرده است و تراشه جدیدی را به همراه خواهد داشت.

اپل در کنار اپل واچ سری ۹، مدل جدید سری اپل واچ اولترا ۲ را نیز با تراشه S9 ارائه می کند. همچنین انتظار می‌رود اپل واچ اولترا امسال دارای روکش تیتانیوم مشکی و رنگ صورتی جدید باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *