قوی ترین نرم افزار ریکاوری اندروید; بهترین برنامه های بازیابی تلفن همراه

By | جولای 17, 2023


گاهی اوقات ممکن است به طور تصادفی فایل ها را حذف کنید و به دنبال راهی برای بازگرداندن آنها باشید. در این صورت بهترین برنامه برای این کار چیست؟ با قدرتمندترین نرم افزار بازیابی اندروید شما می توانید اکثر فایل های پاک شده روی گوشی را بازیابی کنید. در زیر لیستی از بهترین برنامه های بازیابی فایل برای گوشی های موبایل اندروید را ارائه کرده ایم.

در حال حاضر بسیاری از برنامه های ریکاوری را می توان از گوگل پلی دانلود کرد، اما سوال مهم این است که بهترین برنامه ریکاوری گوشی کدام است؟ با کمک قوی ترین نرم افزار ریکاوری اندروید می توانید فایل های پاک شده را بازیابی کرده و فایل های پاک شده خود را برگردانید. با پلازا همراه باشید

محتوا

قدرتمندترین نرم افزار بازیابی اندروید

نکته مهمی که قبل از استفاده از اپلیکیشن بازیابی اطلاعات شیائومی و سایر گوشی ها باید بدانید این است که به دلیل محدودیت های سیستم عامل اندروید، بسیاری از آن ها نیاز به روت شدن گوشی برای بازیابی کامل اطلاعات دارند. با این حال، دانلود نرم افزار ریکاوری اندروید بدون روت نیز امکان پذیر است، اما ممکن است عملکرد آن به اندازه برنامه هایی که نیاز به روت دارند راضی کننده نباشد.

1. محل دفن زباله; بهترین نرم افزار بازیابی گوشی اندروید

اگر می خواهید قوی ترین نرم افزار را برای بازیابی فایل های پاک شده روی گوشی خود دانلود کنید، Dumpster یک گزینه عالی است. این برنامه می تواند فایل های ارسال شده به Recycle Bin و همچنین فایل هایی که مستقیماً حذف شده اند را بازیابی کند و می تواند تصاویر را با همان کیفیت اصلی بازیابی کند.

همچنین بخوانید:

مهمترین ویژگی این اپلیکیشن بازیابی اطلاعات در گوشی های شیائومی و سایر گوشی های اندرویدی، قابلیت Recycle Bin است. با نصب برنامه، هر فایلی که حذف کنید ابتدا به این قسمت ارسال می شود، بنابراین اگر می خواهید آن ها را برگردانید، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

تنها چیزی که این قدرتمندترین نرم افزار بازیابی اندروید 2022 نمی تواند بازیابی کند پیام های متنی است. Dumpster رابط کاربری ساده ای دارد و استفاده از آن بسیار آسان است. این برنامه نسخه پولی هم دارد اما برای بازیابی فایل نیازی به پرداخت هزینه ندارید و نسخه پولی این برنامه فقط به عنوان یک برنامه پشتیبان کار می کند.

  • دانلود برنامه بازیابی Dumpster برای: اندروید

2. Undeleter بازیابی فایل ها و داده ها. نرم افزار بازیابی اطلاعات اندروید

اگر قبلا گوشی خود را روت کرده اید، بهترین نرم افزار بازیابی موبایل برای شما Undeleter است. البته اگر دستگاه را روت نکرده اید، می توانید با استفاده از این برنامه یک نسخه کش شده از فایل های پاک شده را بازیابی کنید. با این حال، این برنامه برای گوشی های روت شده مناسب است.

Undeleter قادر به بازیابی تمامی فایل ها است و از این نظر بهترین نرم افزار ریکاوری روت شده موبایل است. این برنامه تمام قسمت های حافظه گوشی شما را با دقت بررسی می کند و می تواند انواع فایل ها با پسوندهای مختلف را بازیابی کند.

همچنین بخوانید:

البته از آنجایی که روت کردن گوشی را در معرض خطر قرار می دهد، بهتر است فقط برای استفاده از این برنامه و بازیابی فایل های پاک شده اندروید، آن را روت نکنید. اما اگر قبلا این کار را انجام داده اید، این برنامه بهترین برنامه ریکاوری برای شیائومی و سایر گوشی های روت شده است.

  • دانلود Undeleter Recover Files & Data برای: اندروید

3. EaseUS MobiSaver; قدرتمندترین نرم افزار بازیابی گوشی اندروید با کامپیوتر

این برنامه یکی از برنامه های بازیابی اطلاعات گوشی و قوی ترین نرم افزار بازیابی گوشی اندروید با کامپیوتر است که با کمک کامپیوتر کار می کند. باید گوشی را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید و سپس داده های گوشی اندروید از جمله بازیابی مخاطبین اندروید را اسکن و بازیابی کنید. این برنامه بهترین نرم افزار بازیابی گوشی اندروید برای مواقعی است که گوشی یا تبلت به دلایلی روشن نمی شود. البته برای استفاده از آن باید گزینه USB Debugging را فعال کرده باشید.

با دانلود اپلیکیشن بازیابی گوشی EaseUS علاوه بر تصاویر و ویدئوها، می توانید پیامک ها و سایر فایل های حذف شده را نیز بازیابی کنید. برای استفاده از آن نیازی به روت کردن گوشی خود ندارید، اما در این صورت نمی توانید همه فایل ها را بازیابی کنید. اگر می خواهید فایل ها را به طور کامل بازیابی کنید باید گوشی روت شده باشد.

  • دانلود رایگان برنامه EaseUS Recovery برای: اندروید

4. بازیابی عکس DiskDigger. نرم افزار بازیابی عکس اندروید

این برنامه همانطور که از نامش پیداست یک نرم افزار بازیابی عکس برای اندروید است. رابط کاربری آن بسیار ساده است و چندان پیچیده نیست. با کمک آن می توانید علاوه بر تصاویر، فیلم های حذف شده را به راحتی بازیابی کنید. با این حال، حتی این برنامه تنها زمانی که دستگاه شما روت شده باشد، پتانسیل کامل خود را نشان می دهد.

همچنین بخوانید:

اگر گوشی روت نشده باشد، برنامه فقط کش دستگاه را اسکن می کند که چندان کاربردی نیست. اما در صورت روت بودن گوشی تمامی قسمت های گوشی از جمله کارت حافظه اسکن و بررسی می شود. به همین دلیل این برنامه بهترین نرم افزار بازیابی گوشی اندرویدی محسوب می شود.

  • دانلود برنامه بازیابی عکس DiskDigger برای: اندروید

5. DigDeep Image Recovery. بهترین برنامه بازیابی عکس برای اندروید

شاید بهترین نرم افزار بازیابی موبایل DigDeep باشد که می تواند تصاویر و ویدیوهایی را که به تازگی حذف کرده اید بازیابی کند. این برنامه نیازی به دسترسی روت ندارد و کاربران زیادی می توانند از آن استفاده کنند. با این حال، همانطور که گفتیم، تنها با کمک آن می توانید فایل هایی که به تازگی حذف شده اند را بازیابی کنید. این نرم افزار در بین بهترین نرم افزارهای بازیابی گوشی اندروید به خوبی می درخشد.

رابط کاربری این برنامه به عنوان قوی ترین برنامه ریکاوری گوشی تصویر بسیار ساده است و پس از نصب فقط باید دستورالعمل های برنامه را دنبال کنید تا بتوانید به راحتی فایل ها را به گوشی بازگردانی کنید. در زیر می توانید به لینک دانلود بازیابی فایل حذف شده اندروید دسترسی داشته باشید.

6. بازیابی عکس: بازیابی اطلاعات

برنامه زیر توسط سازندگان آن به عنوان قوی ترین نرم افزار بازیابی فیلم های حذف شده ارائه شده است. این برنامه می تواند تمامی اطلاعات حذف شده را بازیابی کرده و به صورت خودکار از آن ها نسخه پشتیبان تهیه کند. می توانید از آن علاوه بر حافظه داخلی برای کارت حافظه استفاده کنید.

این اپلیکیشن قابلیت پشتیبان گیری ابری نیز دارد و می تواند اسناد را در فرمت های مختلف بازیابی کند.

همچنین بخوانید:

7. برنامه برای بازیابی عکس های پاک شده. برنامه بازیابی فایل اندروید

اپلیکیشن Deleted Photo Recovery یکی از اپلیکیشن های موبایل بازیابی فایل اندروید است که به تازگی راه اندازی شده و توانسته نظر مثبت کاربران را به خود جلب کند. این برنامه می تواند تصاویر، برنامه ها، فیلم ها و فایل های اخیرا حذف شده را بازیابی کند. این برنامه نیازی به روت ندارد و حتی قابلیت اشتراک گذاری تصاویر را نیز دارد.

  • دانلود برنامه بازیابی عکس حذف شده برای: اندروید

8. بازیابی فایل – بازیابی فایل ها. قدرتمندترین نرم افزار بازیابی گوشی اندروید

گزینه بعدی که می توانید برای دانلود قوی ترین نرم افزار بازیابی فیلم های پاک شده از گوشی در نظر بگیرید، File Recovery است. این برنامه مانند سایر اپلیکیشن های این لیست می تواند فایل ها و تصاویر حذف شده را از حافظه گوشی اسکن کرده و به دلیل پشتیبانی از فرمت های مختلف آن ها را بازیابی کند. این برنامه همچنین می تواند فایل های مخفی را شناسایی کند. این برنامه برای کار کردن نیازی به دسترسی روت ندارد.

  • دانلود بازیابی فایل – بازیابی فایل ها برای: اندروید

9. Dr.Fone: عکس و بازیابی اطلاعات. بهترین نرم افزار بازیابی موبایل

برنامه Dr.Fone دو نسخه متفاوت دارد. یک نسخه ویندوز یا مک وجود دارد که می‌توانید پس از اتصال تلفن به رایانه‌تان از آن استفاده کنید، و یک نسخه اصلی برنامه Android که از Google Play دانلود می‌کنید. اپلیکیشن این برنامه رابط کاربری ساده ای دارد و به راحتی می توانید نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

همچنین بخوانید:

در این اپلیکیشن می توانید فایل ها، پیام ها، مخاطبین و سایر داده های حذف شده را جستجو کنید. علاوه بر این، در صورت ارائه دسترسی لازم به برنامه، می توانید تصاویر را در شبکه های اجتماعی نیز بازیابی کنید. البته اکثر امکانات برنامه در نسخه رایگان آن موجود نیست، بنابراین باید یا اشتراک بخرید یا نسخه های اصلاح شده این برنامه را دانلود کنید.

  • دانلود برنامه Dr.Fone: Photo & Data Recovery برای: اندروید

10. برنامه بازیابی ویدیوی حذف شده

برای دانلود قدرتمندترین نرم افزار بازیابی ویدیوی گوشی پاک شده می توانید برنامه Deleted Video Recovery را نیز بررسی کنید. این برنامه مانند اپلیکیشن بازیابی عکس های پاک شده ای که در بالا ارائه کردیم توسط Easy Data-Recovery منتشر شده و برای بازیابی ویدئو طراحی شده است.

این برنامه دارای رابط کاربری مدرن و ساده ای است و به شما امکان می دهد ویدیوها را در قسمت های مختلف حافظه گوشی از جمله کارت حافظه بازیابی کنید. این برنامه همچنین نیازی به روت ندارد و فرمت های زیادی را پشتیبانی می کند.

  • دانلود برنامه بازیابی ویدیوی حذف شده برای: اندروید

سوالات متداول

1. آیا برای بازیابی فایل های پاک شده اندروید باید گوشی را روت کنیم؟

اکثر برنامه های بازیابی، از جمله بهترین نرم افزار بازیابی صدا برای اندروید، برای بازیابی اطلاعات شما نیاز به دسترسی روت دارند. بدون روت نمی توانید اکثر فایل های حذف شده یا خراب را بازیابی کنید.

2. قوی ترین نرم افزار ریکاوری گوشی اندروید چیست؟

بستگی به این دارد که چه فایلی را می خواهید بازیابی کنید. اگر می‌خواهید تصاویر و ویدیوها را بازیابی کنید، DiskDigger بهترین گزینه است، اما اگر می‌خواهید فایل‌های دیگر را بازیابی کنید، اپلیکیشن Dumpster قوی‌ترین نرم‌افزار بازیابی سامسونگ و سایر گوشی‌های اندرویدی به حساب می‌آید.

آخرین کلمه

با دانلود قوی ترین نرم افزار ریکاوری اندروید می توانید بسیاری از فایل هایی را که قبلا پاک کرده اید بازیابی کنید. با این حال، برای بهترین نتیجه، گوشی شما باید روت شده باشد، در غیر این صورت تعداد فایل های قابل بازیابی بسیار محدودتر خواهد بود. نظر شما در مورد بازیابی فایل های پاک شده اندروید چیست؟ اگر تا به حال کار با قدرتمندترین نرم افزار ریکاوری سامسونگ و سایر گوشی های اندرویدی را تجربه کرده اید، فراموش نکنید که نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

انتخاب شده توسط کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *