لوگوی جدید توییتر را بررسی کنید: X جایگزین پرنده آبی می شود

By | جولای 24, 2023


حوالی نیمه شب گذشته، ایلان ماسک، مالک توییتر، شروع به توئیت در مورد تغییر لوگوی شبکه اجتماعی (و احتمالاً نام) به X کرد، نامی تک حرفی که او بارها در عناوین شرکت و محصولاتش استفاده کرده است. انتشار چند پست با یک توییت شروع کرد به گفتن “به زودی با برند توییتر خداحافظی می کنیم” و غیره توییت دوم وی افزود: اگر امشب لوگوی X به اندازه کافی خوب ارسال شود، فردا آن را در سطح جهانی منتشر خواهیم کرد.

لوگوی جدید توییتر

پس از توییت X، ماسک اضافه کرد: «اگر امشب یک لوگوی X به اندازه کافی خوب منتشر شود، فردا آن را در سطح جهانی منتشر خواهیم کرد.» مالک مولتی میلیاردر توییتر عادت دارد توییت‌های عجیب و غریب بنویسد و چند ساعت بعد آن‌ها را با توییت دیگری دنبال کند، بنابراین قبل از اینکه بتوانیم با اطمینان بگوییم چه خبر است، باید لوگوی جدید را ببینیم.

ماسک مشخص نکرد که لوگوی جدید چگونه خواهد بود، اما یک GIF ایجاد شده توسط Sawyer Merritt، یکی از کاربران توییتر که این لوگو را ارائه کرده بود، منتشر کرد.

حرف “X” تقریبا روی هر چیزی که ماسک در دو دهه گذشته لمس کرده است، وجود دارد. X.com نام اصلی پی پال است. همچنین به نام شرکت او SpaceX و همچنین مربوط به شاسی بلند تسلا است. او گفت که می‌خواهد توییتر را “X، اپلیکیشنی برای همه چیز” بسازد. شاید این کار را با نام دامنه X.com که در سال 2017 از پی پال خریداری کرد، انجام دهد.

لوگوی جدید توییتر

در نهایت، تغییر نام سایت واضح‌ترین پیامی است که تاکنون وجود دارد مبنی بر اینکه توییتر دیگر آن شبکه اجتماعی قبل از خرید ماسک در سال گذشته نیست.

توییتر اخیرا اعلام کرده است که تعداد پیام‌های مستقیم را برای کاربرانی که علامت آبی اشتراکی ندارند محدود می‌کند. یک ویژگی استخدام مشابه لینکدین نیز برای سازمان های تایید شده توسط توییتر اضافه خواهد شد و این برنامه به زودی به کاربران اجازه می دهد “مقالات بسیار طولانی و پیچیده” را پست کنند.

در نهایت، به نظر می رسد رویای ماسک برای تبدیل توییتر به یک برنامه فوق العاده در حال تحقق است.

نظر شما در مورد لوگوی جدید توییتر چیست؟



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *