متاسفم گلکسی A55 و گلکسی A35، سامسونگ شما را به اندازه گلکسی S24 دوست ندارد!

By | مارس 5, 2024


در حالی که انتظار داریم رونمایی از ۲ عضو باقی‌مانده سری Galaxy A 2025 یعنی Galaxy A55 و Galaxy A35 در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ انجام شود، یک سوال دیگر هم در ذهن کاربران وجود دارد. وضعیت دریافت آپدیت برای این گوشی‌های میان رده جدید سال ۲۰۲۵ چطور خواهد بود؟ خیلی خلاصه باید بگویم که متاسفم گلکسی A55 و گلکسی A35، سامسونگ شما را به اندازه گلکسی S24 دوست ندارد!

سامسونگ گلکسی A55 و گلکسی A35 چند آپدیت دریافت می‌کنند؟

گلکسی اس 24، اس 24 پلاس و گلکسی اس 24 اولترا اولین دستگاه‌هایی بودند که سامسونگ برای آنها وعده ۷ سال به‌روزرسانی سیستم عامل و امنیتی را داده بود. طرفداران گوشی‌های Galaxy سامسونگ امیدوار بودند که در ماه‌های آینده محصولات بیشتری با چنین وعده شگفت‌انگیزی ارائه شود، چیزی که حتی آیفون‌های اپل آن را ندارند.

با این حال، اگر منطقی قکر کنیم نباید انتظار داشت که سامسونگ ۷ سال به روزرسانی سیستم‌عامل را برای یک گوشی میان رده ارائه کند. به تازگی این شرکت این موضوع را تایید کرده است.

سامسونگ در تیزر رسمی خود (احتمالا) برای معرفی گلکسی A55 و A35 در تاریخ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ می‌گوید که هر ۲ گوشی مانند مدل‌های قبلی خود ۴ ارتقای سیستم‌عامل اصلی و به‌روزرسانی‌های امنیتی را برای ۵ سال دریافت خواهند کرد.

همچنان چنین تعهد آپدیتی در بین رقبا بی‌نظیر است و هیچ شرکت دیگری مانند سامسونگ در این رده قیمتی چنین تعهد به‌‌روزرسانی را ارائه نمی‌کند.

بر اساس تیزر سامسونگ، گلکسی A55 و گلکسی A35 همچنین تجربه هوش مصنوعی گلکسی را که در سری گلکسی S24 دریافت می‌کنید، از دست خواهند داد.

ویدئو بررسی گلکسی A55 سامسونگ + بنچمارک Exynos 1480

هنوز مشخص نیست که این محصولات با One UI 6.1 پیش‌فرض عرضه خواهند شد یا خیر اما اندروید ۱۴ بودن آن‌ها قطعی است. به این ترتیب با دریافت ۴ سال آپدیت سیستم‌عاملی، تا اندروید ۱۸ به‌روزخواهند شد.

نظر شما چیست؟ انتظار وجود هوش‌مصنوعی مولد و ۷ سال آپدیت برای یک گوشی میان‌رده در سال ۲۰۲۴ منطقی است؟ فکر می‌کنم تایید شدن نبودن این ۲ موضوع خیلی دور از انتظار نبوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *