مدیرعامل Honor: آیفون‌ها قدرتمند هستند، اما ما اپل را به چالش می‌کشیم

By | جولای 17, 2023


Honor به عنوان یک برند مستقل پس از جدایی از Huawei، اخیراً از Magic V2 این گوشی به عنوان باریک ترین گوشی تاشو جهان معرفی شد. ژائو مینگ، مدیرعامل آنر در مصاحبه ای پس از این رویداد بر اهمیت شکستن انحصار اپل و تقویت تحول و نوآوری در این صنعت تاکید کرد و با وجود اینکه به قدرت آیفون اپل اذعان داشت، گفت که قصد دارد این شرکت را به چالش بکشد.

برداشت مدیر اجرایی Honor در مورد آیفون و چالش اپل

ژائو مینگ در مورد ظهور آیفون فکر می کند گفت: «بیست سال پیش، چه کسی فکر می کرد که آیفون بتواند از نوکیا پیشی بگیرد؟ ما نباید در به چالش کشیدن آیفون قدرتمند تردید کنیم. موفقیت نیازمند چالش‌گران و باور به توانایی‌های خودمان است. محدود کردن خود با فرض غیرممکن بودن موفقیت نتیجه معکوس دارد.»

در حالی که شایعات در مورد استفاده آیفون و مک بوک از صفحه نمایش تاشو همچنان ادامه دارد، Honor به نوآوری در صنعت ادامه می دهد. ژائو مینگ ادامه داد:اگر آیفون از فناوری تاشو استفاده کند، این یک پیشرفت مثبت خواهد بود که نشانه ورود بازیگران بیشتری به صنعت خواهد بود. با این حال، حتی اگر آیفون با طراحی صفحه تخت باقی بماند، آنر همچنان مرزها را جابجا می کند. در این فضای رقابتی، ما نباید از اقدامات هیچ رقیبی هراس داشته باشیم یا نگران باشیم. ترس فقط به عنوان آرامش خودش عمل می کند، زیرا آنچه ما از آن می ترسیم اغلب به واقعیت تبدیل می شود.»

برداشت مدیر اجرایی Honor در مورد آیفون و چالش اپل

با این حال، مینگ همچنین انتقاد کرد که عدم عملکرد می تواند به مانعی تبدیل شود که بدون تلاش کافی غیرممکن به نظر می رسد. مدیر عامل آنر گفت که سازندگان گوشی های هوشمند نمی توانند از رقابت دور بمانند زیرا آیفون آنقدر قدرتمند است که باعث شکست همه می شود.

ژائو مینگ با تاکید بر اهمیت تقویت موقعیت خود، گفت که تمرکز باید روی چشم انداز آینده باشد. در حالی که آیفون دارای قابلیت های سیستمی فوق العاده ای است، آنر به دنبال نوآوری های هیجان انگیز است. در نتیجه، پیش بینی اینکه چه کسی به عنوان یک رهبر آینده ظهور خواهد کرد، چالش برانگیز است. آنر همچنین قصد دارد یک گوشی هوشمند باریک مقرون به صرفه را در اواخر امسال عرضه کند قابلیت تا شدن به سمت بیرون روشن کن.

نظر شما در مورد دیدگاه مدیر عامل آنر در مورد آیفون و چالش اپل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *