معاملات در حال سقوط بود

By | جولای 22, 2023

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، Threads یک پلتفرم رسانه اجتماعی متا متنی است که به عنوان رقیب مستقیم توییتر مطرح شده است. تعداد کاربران اولیه این برنامه در پنج روز اول راه اندازی به 100 میلیون کاربر رسید، اما این برنامه رونق اولیه خود را حفظ نکرده و تعداد کاربران آن رو به کاهش است. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط موسسه Sensor Tower، تعداد کاربران فعال روزانه در برنامه Trades برای دو هفته متوالی کاهش یافته و اکنون به حدود 13 میلیون نفر رسیده است. تعداد افرادی که از اپلیکیشن Trades استفاده می کنند نسبت به اوج خود در 7 جولای 70 درصد کاهش یافته است.

علاوه بر این، میانگین زمانی که کاربران در اپلیکیشن Trades در iOS و اندروید می گذرانند از 19 دقیقه به چهار دقیقه کاهش یافته است. در مقابل، تعداد کاربران فعال روزانه توییتر حدود 200 میلیون نفر است که به طور متوسط ​​30 دقیقه در روز را در این پلتفرم سپری می کنند. کاهش تعداد کاربران در برنامه Trades ممکن است به دلیل نبود امکاناتی مانند پیام مستقیم و امکان جستجوی موضوعات و برچسب ها در این برنامه باشد. بنابراین کاربران متوجه می شوند که نمی توانند از برنامه Trades به اندازه کافی استفاده کنند و با سایر برنامه ها با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنند.

یکی دیگر از دلایل کاهش تعداد کاربران و پایین بودن میزان تعامل در برنامه Trades، نبود فرصت کسب درآمد برای تولیدکنندگان محتوا است. در حالی که پلتفرم های دیگری مانند YouTube، TikTok و Twitter فرصت هایی را برای کاربران فراهم می کنند تا از طریق مشارکت و تبلیغات درآمد کسب کنند. علاوه بر این، کاربران توییتر، تیک تاک و یوتیوب می توانند موضوع مورد نظر خود را جستجو کنند، اما این ویژگی در برنامه Trades وجود ندارد.

مدیر عامل متا نسبت به پیشرفت آهسته اما پیوسته برنامه Trades ابراز امیدواری کرد. وی اعلام کرد که اکنون تمرکز بر بهبود اصول اصلی و حفظ آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *