معرفی هوش مصنوعی Starry AI و بررسی امکانات برتر آن

By | آگوست 4, 2023


هوش مصنوعی Starry AI با شعار «به سادگی هرهنری که میخواهید را در قالب متن ارائه و تحویل بگیرید» پا به عرصه دنیای کنونی نهاد و تا به امروز توانسته نمونه کارهای بسیاری را در این زمینه به ثبت برساند. در ادامه به بررسی امکانات و مزایای این هوش مصنوعی خواهیم پرداخت.

در واقع ابزار هوش مصنوعی Starry AI با قابلیت های رایگان بسیار توانسته نظرات کاربران بسیاری را از سراسر جهان به سمت خود جذب کند. همین موضوع سبب شده تا شاهد نمونه کارهای بسیاری که از سوی کاربران ساخته شده اند باشیم. وبسایت هوش مصنوعی Starry AI ماهیت آنلاین داشته که برای تبدیل میتوانید از برنامه های این هوش مصنوعی نیز استفاده کنید. در حال حاضر برنامه های این هوش مصنوعی برای اندروید و آیفون عرضه شده اند.

فهرست مطالب

هوش مصنوعی Starry AI

برای اینکه بتوانید بهتر ابزار هوش‌ مصنوعی Starry AI را درک کنید پیشنهاد می شود باما همراه باشید. زیرا این فناوری با برخورداری از امکانات بسیار، میتواند جایگزین نمونه های دیگری باشد که نیازی به هزینه و خرید اشتراک نخواهید داشت. وبسایت هوش مصنوعی Starry AI با استفاده از کلمه و جمله کار میکند که باید نیاز خود را مطرح و آنچیزی که دنبالش هستید را در خروجی دریافت کنید. جهت بررسی هوش مصنوعی با پلازا همراه باشید.

معرفی هوش‌ مصنوعی Starry AI

استرای AI یک مولد هوش مصنوعی در زمینه خلق آثار هنری و ویرایش گرافیکی تصاویر بوده است. امکانات بسیار این ابزار سبب خواهد شد تا با یکبار استفاده از آن، به یک کاربر وفادار تبدیل شوید.

همچنین بخوانید :

بررسی ابزار هوش مصنوعی Starry AI

باید بدانید که امکانات هوش مصنوعی Starry AI در 4 بخش مجزا تقسیم بندی شده اند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت.

پشتیبانی از فناوری های روز

استفاده از امکانات نوین و مطرح جهانی در نحوه کار این هوش مصنوعی سبب خواهد شد تا بتوانید همیشه با جدیدترین متد های روز سرکار داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید که شرکت پشتیبان و توسعه دهنده این مولد در تلاش است تا محصول خود را به یک الگو برای رقبا تبدیل کند که در این زمینه دست به ساخت ابزارهای بسیاری زده است. با پایان این بخش به بررسی قابلیت ها خواهیم پرداخت.

قابلیت سفارشی سازی

وجود مدل های متنوع به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید از سبک های موجود برای زیباسازی و سفارشی سازی آثار خود استفاده کنید. این موضوع بستگی به شما خواهد داشت که تصمیم دارید از چه ابعاد و تصاویر اولیه برای خلق آثار هنری استفاده کنید. زیرا برنامه محدودیت خاصی را پیش روی شما قرار نخواهد داد و همین امر سبب خواهد شد تا دسترسی باز تری برای سفارشی سازی تصاویر داشته باشید.

همچنین بخوانید :

مالکیت کامل

همانطور که در ابتدای توضیحات نیز گفته شد دستیابی به امکانات و ابزارهای این هوش مصنوعی تا حدود زیادی رایگان است. این موضوع سبب خواهد شد تا بتوانید روی اثر های بدست آمده خود مدیریت داشته باشید و آنها را برای پروژه های بعدی بکارگیری کنید. امکان دانلود مستقیم تصاویر بدست آمده و یا چاپ آنها برای شما امکان پذیر بوده است. ناگفته نماند که میتوانید آنها را مستقیما در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید که برنامه های هوش مصنوعی از شبکه های بسیاری پشتیبانی میکند.

رایگان

برای شروع کار با هوش مصنوعی، در طول روز میتوانید تا 5 تصویر را سفارشی سازی کنید. بعد از این مقدار باید یک اکانت در برنامه بسازید که روند ساخت اکانت در ادامه گفته خواهد شد.

ساخت اکانت وبسایت هوش مصنوعی Starry AI

برای ساخت اکانت کافیست که وارد سایت این هوش مصنوعی شوید. به محض وارد شدن به این صفحه از شما درخواست میشود که یک اکانت بسازید که در این زمینه ایمیل و اکانت اپل را میتوانید انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید که از برنامه های گوشی این هوش مصنوعی استفاده کنید لینک های دانلود در ادامه قرار خواهد گرفت:

قیمت اکانت وبسایت هوش مصنوعی Starry AI

همانطور که کم و بیش میدانید هزینه نگهداری و ارتقاء هوش مصنوعی بسیار بالا بوده است. برای افزایش کارایی و کاربرد هوش‌ مصنوعی Starry AI، شرکت توسعه دهنده باید اکانت های فروشی را برای دسترسی کامل ایجاد کند. دستیابی به اکانت های این فناوری به صورت دلاری بوده است که با وارد شدن به برنامه میتوانید قیمت آنها را مشاهده نمایید.

همچنین بخوانید :

البته همانطور که در ابتدا نیز گفته شد هوش مصنوعی Starry AI به صورت رایگان بوده اما برای دستیابی به ویژگی های بیشتر آن باید یک اکانت خریداری کنید. با دانلود اپلیکیشن هوش مصنوعی Starry AI هم میتوانید تعداد تصاویر روزانه خود را ویرایش کنید و هم میتوانید اکانت کامل را خریداری نمایید.

سخن پایانی

توضیح مزایا و بررسی هوش مصنوعی Starry AI به پایان رسید که در این زمینه سعی نمودیم به بخش های مختلفی از ابزار هوش‌ مصنوعی Starry AI اشاره داشته باشیم. شما عزیزان میتوانید نظر خود را نسبت به وبسایت هوش‌ مصنوعی Starry AI بیان کنید و اگر تجربه ای با آن دارید که میتواند برای کاربران سایت مفید واقع شود را برایمان ارسال کنید. بی تردید با انجام اینکار به تکمیل شدن مقاله کمک خواهید نمود.

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *