هدست ویژن پرو فقط تا پایان سال 2024 در ایالات متحده فروخته می شود

By | جولای 15, 2023


بلومبرگ جزئیات اولیه برنامه های اپل برای عرضه هدفون ویژن پرو را شرح داده است. این دستگاه 3500 دلاری پس از عرضه در اوایل سال 2024 در عرضه محدود خواهد بود و خریداران برای سفارش این هدست فرآیند پیچیده ای را طی خواهند کرد.

برای دریافت VisionPro، مشتریان باید ابتدا یک قرار ملاقات تعیین کنند. یک ماشین و اپلیکیشن مخصوص سر کاربر را اسکن می کند تا اپل بتواند هدبند و اندازه صحیح را تعیین کند. خریداران آنلاین باید پس از شروع فروش آنلاین، از خانه با استفاده از اپلیکیشن آیفون اسکن کنند. کاربرانی که از عینک استفاده می کنند نیز باید نسخه پزشکی را به شرکت ارائه دهند تا اطمینان حاصل شود که هدست لنزهای مناسبی دارد.

خرید آنلاین ویژن پرو تا سال 2025 امکان پذیر نخواهد بود

اگرچه این شرکت Vision Pro را در تمام 270 فروشگاه اپل در ایالات متحده به فروش خواهد رساند، دموها در ابتدا فقط در مناطق اصلی مانند نیویورک یا لس آنجلس در دسترس خواهند بود. همچنین، خرید آنلاین تا سال 2025 در دسترس نخواهد بود. بنابراین کاربران اولیه باید از فروشگاهی در نزدیکی آنها دیدن کنند.

دلیل اعلام شده این شرکت برای تاریخ راه‌اندازی فعلی این است که به توسعه‌دهندگان زمان بدهد تا نرم‌افزاری قانع‌کننده ایجاد کنند، اما مشکلات تولید احتمالاً دلیل اصلی آن است. همانطور که قبلاً در گزارشی به تفصیل به این موضوع پرداختیم. برآوردها حاکی از آن است که اپل اهداف اولیه تولید Vision Pro را نزدیک به 90 درصد از 1 میلیون دستگاه به 130000 تا 150000 در سال اول کاهش داده است.

هدست ویژن پرو فقط تا پایان سال 2024 در ایالات متحده فروخته می شود

فروش اولیه محدود به ایالات متحده خواهد بود و فروش بین المللی از اواخر سال 2024 آغاز می شود. بریتانیا و کانادا احتمالاً اولین بازارهای خارج از ایالات متحده خواهند بود و آسیا و اروپا نیز به زودی پس از آن خواهند آمد. بومی سازی های فرانسوی، آلمانی، چینی، ژاپنی و کره ای نیز در دست ساخت هستند.

علاوه بر این، طبق گزارش‌ها، این شرکت معرفی مدل‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر Vision Pro را تا سال 2025 به تعویق انداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *