هدفون اپل ویژن پرو را می توان با سه مدل باتری مختلف عرضه کرد

By | جولای 24, 2023


گوشی ویژن پرو اپل زمانی که مستقیماً به برق وصل نمی شود، برای تامین انرژی خود به باتری خارجی متکی است، اگرچه ظرفیت آن باتری هنوز تایید نشده است. با این حال، یک سیستم عامل منتشر شده برای Vision Pro نشان می دهد که این هدست ممکن است نه تنها با یک باتری، بلکه سه مدل باتری با ظرفیت های مختلف ارائه شود.

سه مدل باتری برای هدست اپل ویژن پرو

من گزارش میدم AppleInsider، نسخه فریمور این هدفون عصر پنجشنبه منتشر شد و با وجود اینکه گفته می شود دستگاه دارای باتری غیرقابل تعویض است، می تواند سه ظرفیت مختلف برای آن وجود داشته باشد. نسخه فریمور توسط کاربر توییتر Aaron به اشتراک گذاشته شده است که یکی از مدل های باتری این گوشی A2781 نام دارد. با این حال، دو مدل دیگر با شماره مدل A2988 و A2697 شناخته می شوند.

این می تواند به این معنی باشد که Apple Vision Pro می تواند با سه ظرفیت باتری مختلف به فروش برسد، اگرچه این شرکت به طور رسمی به این موضوع اشاره نکرده است و همچنین نگفته است که آیا باتری این هدست قابل تعویض است یا خیر.

سه مدل باتری برای هدست اپل ویژن پرو

با فرض وجود سه مدل باتری برای اپل ویژن پرو، یکی از آنها ظرفیت تقریباً 6500 میلی آمپر ساعتی دارد و اگرچه این شرکت در مورد این رقم اظهار نظری نکرده است، اما می گوید که این هدست با یک بار شارژ تنها دو ساعت دوام خواهد آورد. گفته می شود که اپل این دستگاه را در اوایل سال 2024 و طبق گزارش های این شرکت به طور رسمی عرضه می کند چندین فروشگاه فیزیکی در حال تغییر موقعیت خود در ایالات متحده است تا به خریداران بالقوه اجازه دهد هدفون را امتحان کنند.

در این مکان ها می توان از ظرفیت های مختلف باتری اپل ویژن پرو اطلاعاتی به دست آورد و این احتمال وجود دارد که این شرکت برای باتری تکی خود با ظرفیت های مختلف، بیش از آستانه قیمتی 3499 دلاری برای این هدست شارژ کند.

نظر شما در مورد سه مدل باتری هدست اپل ویژن پرو چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *