هندزفری جدید سونی در هند عرضه شد

By | جولای 14, 2023

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، سونی وان دست آزاد یک مورد جدید به نام WF-CN700N TWS منتشر کرد. این محصول برای رانندگان مجهز به پنج میلی متر است بیست صدای بلند و واضح را ارائه می دهد. دست آزاد شرکت جدید سونی مجهز به درایور پنج میلی متری است که کیفیت صدای بالا را تضمین می کند.

دست آزاد Sony WF-C700N تا 7.5 ساعت پخش موسیقی و تا پنج ساعت با فعال کردن حذف نویز ارائه می دهد. شارژ کردن ایناهاش. با استفاده از فناوری شارژ سریع، پس از 10 دقیقه شارژ این محصول، می توان به مدت یک ساعت از آن استفاده کرد. دست آزاد سونی جدید را می توان به راحتی با استفاده از درگاه USB-C شارژ کرد. حوالی یک نیم ساعت شارژ کامل این محصول حدود سه ساعت طول می کشد یک مورد این محصول باید صورتحساب داشته باشد.

دست آزاد Sony WF-C700N از اتصال چند نقطه ای پشتیبانی می کند و امکان جفت شدن همزمان با چندین دستگاه از طریق بلوتوث را فراهم می کند. این محصول از فناوری بلوتوث 5.2 و کدک های SBC و AAC پشتیبانی می کند. دست آزاد این گواهینامه IPX4 دارد، بنابراین خیر سمپاشی مقاوم در برابر آب و عرق است و کاربران می توانند از آن برای فعالیت در فضای باز استفاده کنند.

وزن هر سری دست آزاد سونی WF-C700N معادل 4.6 گرم است، بنابراین بسیار سبک و راحت هستند. یک مورد شارژ آن نیز 31 گرم وزن دارد و حمل آن بسیار آسان است. دست آزاد مدل جدید سونی از 15 جولای با قیمت 108.79 دلار و در رنگ های مشکی، سفید و سبز در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *