هوآوی: رفع تاخیرهای لوکسید S7 چری در آوریل

By | مارس 16, 2024


شرکت هوآوی اعلام کرده است که مشکلات ناشی از کمبود نیمه‌هادی‌ها و جابجایی کارخانه که منجر به تاخیر در تولید و تحویل سدان لوکسید S7 شده بود، از ماه آینده حل خواهد شد. ریچارد یو، مدیرعامل و رئیس بخش راهکارهای خودروی هوشمند هوآوی، این خبر را در انجمن سالانه‌ای که توسط اندیشکده EV100 برگزار شده بود، اعلام کرد.

در ژانویه، رویترز گزارش داد که خودروساز چینی چری و شریک دیگر هوآوی، چانگان اتو، از مشکلات تولیدی ناشی از یک واحد محاسباتی که توسط این شرکت فناوری تولید شده و باعث تاخیر در تحویل مدل‌های پرچمدارشان شده بود، شکایت کرده‌اند.

سدان لوکسید S7 – اولین مدل از برند لوکسید EV چری – تا تاریخ ۲۸ نوامبر، حدود ۲۰۰۰۰ سفارش داشت. لوکسید در ژانویه اعلام کرده بود که خریداران می‌توانند در صورت عدم تحویل خودرو همانطور که وعده داده شده بود، تا ۱۰۰۰۰ یوان جبران خسارت دریافت کنند. قیمت S7 از ۲۴۹,۸۰۰ یوان (معادل ۳۴,۷۱۶.۶۲ دلار) آغاز می‌شود.

این برند تنها در نوامبر راه‌اندازی شده و توسط هوآوی بسیار تبلیغ شده بود، به طوری که یو پیش از این ادعا کرده بود S7 از نظر عملکرد مدل لوکس S تسلا را شکست می‌دهد و با قیمتی پایین‌تر از مدل ۳ عرضه می‌شود.

یو همچنین در انجمن EV100 اظهار داشت که واحد اتومبیل‌های هوشمند این شرکت احتمالاً از آوریل پس از ضررهای چندین میلیارد یوانی در سال گذشته، به سوددهی خواهد رسید، به دلیل فروش قوی مدل‌های متوسط تا بالا که توسط شریکان آن ساخته شده‌اند.

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *