هوش مصنوعی Craiyon را بهتر بشناسید

By | جولای 30, 2023


با ظهور چت جی پی تی شاهد فراگیر شدن هوش مصنوعی در زمینه های بسیاری بودیم که هوش مصنوعی Craiyon یکی از موفق ترین آنها بوده است. در ادامه توضیحات قصد داریم شما را با سایت Craiyon و ویژگی های برجسته این فناوری آشنا کنیم.

اگر به دنبال این هستید تا از طریق متن تصاویر خود را دریافت کنید و یا شاهد خلق آثارهنری بسیاری باشید ابزار کرایون گزینه خوبی برای شما خواهد بود. این ابزار که با هوش مصنوعی تلفیق شده است یک نسل جدید از ابزارهای آنلاین را تشکیل داده است. برپایه این ویژگی ها میتوانید درخواست های خود را در قالب متن ارائه دهید و در بخش خروجی تصاویری که مدنظر دارید را دریافت کنید. کیفیت بالای تصاویر و تنوع عالی از اصلی ترین گزینه هایی بوده که میتوان به آن اشاره داشت.

فهرست مطالب

هوش مصنوعی Craiyon

برای آشنایی با سایت Craiyon و اصلی ترین ویژگی ابزار کرایون با ما همراه باشید که به نکات خوبی در ادامه اشاره نموده ایم.

معرفی سایت Craiyon

سایت Craiyon چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بدانید که کرایون در گذشته با DALL·E mini نیز شناخته میشد. این سایت یک مدل هوش مصنوعی بوده که میتواند تصاویر را از طریق پیام متنی ترسیم نماید.

روش باز کردن اکانت هوش مصنوعی Craiyon

در ابتدا باید بدانید که بخش های اولیه این سایت رایگان بوده است. اما براساس گفته های سازنده، جهت محاسبات و مدلسازی ها هزینه های زیادی صرف میشود که برای تامین سرورها اکانت هایی با ویژگی های بیشتر و تبلیغات را راه اندازی نموده اند.

برای کار با این سایت فقط کافیست که وارد آن شوید. سپس به انگلیسی درخواستی که دارید را وارد و سپس روی گزینه Draw کلیک کنید. تمام. در ادامه جهت آشنایی با آموزش های این هوش مصنوعی با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید :

آموزش استفاده از کرایون

در رابطه با نحوه کار با این سایت و یا ویژگی های اصلی باید به ویدیوهای موجود در سطح اینترنت رجوع کنید. اما نکته ای که حایز اهمیت بوده آن است که در این زمینه مسیر و یا تنظیمات دشواری برای شما درنظر گرفته نشده است. همین امر سبب شده تا نیازی به آموزش خاصی نداشته باشید و در مدت زمان کوتاهی بتوانید با رابط کاربری سایت آشنا شوید.

ناگفته نماند که بخش های اشتراکی این هوش مصنوعی از ویژگی های بیشتری برخوردار بوده است. اگر توان خرید اکانت را دارید پیشنهاد میشود که آن را از دست ندهید زیرا گزینه های جالب و خوبی برایتان تعبیه شده است که میتواند رشد کاری را برایتان به همراه داشته باشد.

دقت داشته باشید که برای دریافت فایل خروجی بهتر پیشنهاد می شود که اطلاعات تکمیلی را وارد کنید. بطور مثال اگر به دنبال برج ایفل هستید میتوانید غروب و یا شب و دیگر مواردی که نیاز دارید را در جمله خود وارد کنید. با انجام اینکار فایل خروجی نزدیک به خواسته شما خواهد بود.

همانطور که شاهد بودید در رابطه با آموزش استفاده از ابزار Craiyon نیاز خاصی به آموزش نخواهید داشت. مدل مفاهیم و زبانی این هوش مصنوعی از تصاویر نشات میگیرد. این مورد بدان معناست که دانش فعلی هوش مصنوعی براساس سرچ کاربران قابل رشد و بهبود بوده است. مفاهیم ترکیبی و خلاقانه میتواند به شما و هوش مصنوعی کمک نماید تا در نتایج عملکرد بهتری داشته باشد.

همچنین بخوانید :

کاربرد سایت Craiyon اکثر برای اشخاصی که در حوزه گرافیک فعالیت دارند مفید بوده است. در این زمینه شما میتوانید نیازهای خود را در قالب یک پیام متنی به هوش مصنوعی ارسال کنید. با گذشت یک دقیقه درخواست شما پردازش و آماده خواهد شد. براساس گفته های سازنده ، آنها در تلاش هستند تا این زمان را بهبود سازند و عملکرد فنی هوش مصنوعی را با ویژگی های بیشتری اخت دهند.

سخن پایانی

بررسی هوش مصنوعی Craiyon به پایان رسید که برای شروع سعی نمودیم در توضیحاتی اندک شمارا با سایت Craiyon آشنا کنیم. این سایت یک منبع مناسب برای دوست داران گرافیک بوده است که میتواند میزبان خوبی برای خلق آثار و ایده های خلاقانه باشد. به این ترتیب اگر احساس میکنید که نکته ای مهم در خصوص ابزار کرایون وجود داشته که از قلم افتاده است و یا تجربه ای در خصوص آن دارید، میتوانید آن را برایمان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. بی تردید با انجام اینکار به تکمیل شدن مقاله کمک خواهید نمود.

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *