هوش مصنوعی murf ؛ معرفی و بررسی وبسایت هوش مصنوعی murf

By | آگوست 2, 2023


ابزار هوش مصنوعی murf یک ابزار تبدیل متن به صدا است. اگر علاقه مند به این نوع تکنولوژی هستید، در ادامه با بررسی و معرفی وبسایت هوش مصنوعی murf همراه ما باشید.

ممکن است در شبکه های اجتماعی با ویدیوهایی برخورد کرده باشید که قابلیت تبدیل متن به گفتار را دارند. شما می‌توانید این نوع محتوا را با صدای گوینده مرد یا زن روباتیک تشخیص دهید. اگرچه این ویدیوها برای محتوای شخصی قابل قبول هستند، اما برای استفاده حرفه ای فوق العاده نیستند.

اینجاست که ابزار هوش مصنوعی murf وارد بازی می‌شود. این یک برنامه قدرتمند است که صداهای هوش مصنوعی فوق العاده واقعی را ایجاد می‌کند که اگر به درستی تنظیم شوند، ممکن است تقریباً شبیه به گفتار انسان باشند. در این پست، بررسی ابزار هوش مصنوعی murf را به شما ارائه خواهیم داد. ما در مورد عملکردهای آن، نحوه انجام آنها و نحوه عملکرد آن در مقایسه با نرم افزارهای مشابه صحبت خواهیم کرد. در ادامه با معرفی هوش مصنوعی murf همراه ما باشید.

فهرست مطالب:

مورف چیست؟

وبسایت هوش مصنوعی murf، (یا Murf AI) نرم‌افزار تولید کننده صدای هوش مصنوعی متن به گفتار است که می‌تواند صداهای واقعی از هر متن نوشته شده را تنها در چند دقیقه ایجاد کند. Murf AI به کتابخانه گسترده ای متشکل از بیش از 120 صدای حرفه ای متکی است تا به شما در ایجاد صداهای استثنایی کمک کند. این صداهای هوش مصنوعی به 20 زبان در دسترس هستند.

هوش مصنوعی murf به صورت رایگان صداهای با کیفیت بالا را ارائه می‌کند که شبیه صداهای رباتیک هوش مصنوعی در ویدیوهای YouTube نیست. امکانات هوش مصنوعی murf این است که ویس‌هایی با صدای طبیعی تولید می‌کند که می‌توانید آن‌ها را تغییر دهید و کنترل کنید تا فایل‌های صوتی واقعی بسازید.

مزایای مورف

در اینجا مزایای اصلی هوش مصنوعی ترکیب صدا murf AI آورده شده است:

صداگذاری با کیفیت بالا: Murf صداهای مختلفی را ارائه می‌دهد که می‌توانند هر متنی را که ارائه می‌کنید، بخوانند. هر صدای هوش مصنوعی توسط یک صداپیشه حرفه ای ساخته می‌شود و کیفیت صدای عالی را ارائه می‌دهد.

تغییر دهنده صدای قدرتمند: Murf AI استفاده شما از صداهای AI موجود را محدود نمی‌کند. همچنین می‌توانید کلیپ‌های صوتی خود را آپلود کنید و صدای خود را تغییر دهید.

استودیوی شخصی در مورف: کار شما پس از اتمام آن ناپدید نمی‌شود. کار به عنوان یک پروژه استودیو مجازی ذخیره می‌شود، بنابراین می‌توانید بعداً به آن دسترسی داشته باشید.

اضافه کردن موسیقی پس‌زمینه: با چند کلیک برای ساخت اکانت وبسایت هوش مصنوعی murf، می‌توانید موسیقی پس‌زمینه مورد نظر خود را به صداگذاری اضافه کنید. همچنین می‌توانید آن موسیقی را بر اساس طول ویدیوی خود برش داده و مطابقت دهید.

همچنین بخوانید :

امکانات ابزار هوش مصنوعی murf

Murf مزایای بسیاری دارد که در سایر نرم افزارهای تولید صدا نیز وجود دارد. با این حال، آنچه مورف را منحصر به فرد می‌‎کند، ویژگی‌های پیشرفته آن است:

کنترل عمق صدا

گزینه Voice Pitch به شما امکان می‌دهد که عمق صدای هوش مصنوعی خود را کنترل کنید. گام پیش‌فرض در نوار ابزار روی 1x تنظیم شده است، بنابراین اگر می‌خواهید صدای بم‌تری داشته باشید، مقدار را به منفی 1 کاهش دهید. اگر می‌خواهید به صدای زیر زنانه نزدیک‌تر شوید، مقدار را افزایش دهید.

تنظیم سرعت

مانند کنترل گام، می‌توانید صدا و سرعت را به دلخواه تغییر دهید. زبانه‌های صدا و سرعت دقیقاً در نوار ابزار در کنار یکدیگر قرار دارند.

هوش مصنوعی قابل آموزش

می‌توانید کلمات خاصی را انتخاب کنید و به مورف بیاموزید که چگونه آن‌ها را به درستی تلفظ کند. فقط روی تب تلفظ کلیک کنید و کلمه ای را که می‌خواهید سفارشی کنید، انتخاب کنید. این از کاربرد هوش مصنوعی murf است که بسیار مفید است.

کنترل بلوک نوشتار به گفتار

می‌توانید گزینه‌هایی را که قبلاً ذکر کردیم در متن خود اعمال کنید، یا می‌توانید آن را به بلوک‌هایی تبدیل کرده و هر بخش را جداگانه ویرایش کنید. فقط روی علامت “plus” در زیر متن خود کلیک کنید و یک بلوک جدید برای اضافه کردن متن شما باز می‌شود.

صداهایی برای همه کاربردها

مجموعه صداگذاری‌هایی که در مورف دارید، برای بسیاری از کاربردها و گروه‌های سنی مناسب است. صدای مردانه بم، صدای زنانه زیر و حتی صدای بچه‌ها وجود دارد. همچنین، با اضافه شدن صداهای جدید، کتابخانه همچنان در حال گسترش است.

دستیار گرامر

برای استفاده از مورف لازم نیست نویسنده باشید. این نرم افزار دارای یک دستیار گرامر است که مشکلات گرامر را تشخیص می‌دهد.

چه کسی باید از هوش مصنوعی Murf استفاده کند؟

Murf AI مخاطبان هدف زیادی دارد. تنوع گزینه‌ها، همراه با سهولت استفاده، این نرم افزار را برای افرادی که مهارت‌های اولیه کامپیوتری دارند، قابل استفاده می‌کند.

معلمان و اساتید

به دلیل کیفیت صدا، صداهای سفارشی و توانایی اصلاح صداهای ضبط شده، Murf ابزاری عالی برای کسانی است که از یادگیری الکترونیکی در روش‌های آموزشی خود استفاده می‌کنند.

این واقعیت که برخی از صداهای هوش مصنوعی توسط بچه‌ها ساخته می‌شوند، این نرم افزار را برای آموزش کودکان خردسال مفید می کند. چه از تولید کننده صدا استفاده کنید و چه از تغییر دهنده صدا، مطمئن باشید که می‌توانید محتوای خود را حرفه ای جلوه دهید.

سازندگان محتوا

سازندگان محتوا که ترجیح می‌دهند در ویدیوهای خود صحبت نکنند، می‌توانند با دانلود اپلیکیشن هوش مصنوعی murf برای ساخت صداهایی با صدای طبیعی استفاده کنند.

از سوی دیگر، تولیدکنندگان محتوا که دوست دارند صحبت کنند، مجبور نیستند برای تنظیم صدای خود به نرم افزارهای پیچیده تکیه کنند. با تغییر صدای مورف، آن‌ها می‌توانند صدای خود را تغییر دهند تا صدایی حرفه ای تر داشته باشند.

کسب و کارها و آژانس‌های بازاریابی

کسب و کارها اغلب برای کمپین‌های بازاریابی خود به صداپیشگان متوسل می‌شوند. با تولید صدای AI Murf، آن‌ها می‌توانند با استفاده از نرم افزار به جای استخدام بازیگر، در پول خود صرفه جویی کنند. تولید صدای Murf برای ارائه‌ها، ویدیوهای تبلیغاتی و پاسخ‌های خودکار پشتیبانی مشتری عالی است.

همچنین بخوانید :

قیمت اکانت وبسایت هوش مصنوعی murf

Murf AI چهار طرح مختلف دارد. استفاده از اولین مورد رایگان است، در حالی که سه مورد دیگر اشتراک پولی هستند. در اینجا طرح‌های آن آمده است:

نسخه رایگان (برای آزمایش نرم افزار)

نسخه رایگان مولد صدای Murf ابتدایی است. می‌توانید صداها را آزمایش کنید و لینک‌های خروجی صوتی و تصویری را به اشتراک بگذارید.با این حال، شما نمی‌توانید به هیچ فایلی از Murf Studio دسترسی داشته باشید یا آن را دانلود کنید. شما همچنین تنها 10 دقیقه فرصت تولید صدا دارید.

این حساب فقط برای یک کاربر معتبر است.

نسخه پایه

نسخه اصلی مورف رایج ترین نسخه در بین سازندگان محتوا است. شما می‌توانید به 60 صدای اصلی، 10 زبان و بیش از 8000 موسیقی متن مجوز دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید فایل‌ها را از استودیو Murf دانلود کنید.

مانند طرح رایگان، حساب برای یک کاربر معتبر است. این حساب دارای 24 ساعت تولید صدا در سال و دسترسی به استودیوی مورف است. این طرح با پشتیبانی چت و ایمیل نیز همراه است. متأسفانه، با تغییر صدا همراه نیست.

در حال حاضر، نسخه پایه 19 دلار یا 228 دلار در صورت پرداخت سالانه قیمت دارد. همه طرح‌ها زمانی ارزان‌تر هستند که به‌صورت سالانه پرداخت کنید، نه اینکه ماهانه بخرید.

نسخه پرو (برای حرفه ای‌ها)

طبق وب سایت مورف، این نسخه بهترین ارزش را دارد. با 26 دلار در ماه (312 دلار سالانه)، به هر صدای هوش مصنوعی در Murf و بیش از 20 زبان موجود دسترسی خواهید داشت.

بسیار شبیه نسخه اصلی، می‌توانید به کتابخانه موسیقی متن و یک فضای کاری مشترک دسترسی داشته باشید. با این حال، شما به تغییر دهنده صدا هم دسترسی دارید.

در مورد زمان استفاده، شما 48 ساعت تولید صدا و 24 ساعت تغییر صدا در سال دریافت می کنید. شما همچنین حق استفاده تجاری و پشتیبانی با اولویت بالاتر را دریافت می‌کنید.

سازمانی (برای مشاغل)

شرکت‌هایی که به شدت به صداگذارها متکی هستند، این طرح را بسیار سودمند می‌دانند زیرا تولید و تغییر نامحدود صدا را ارائه می‌دهد.

برخلاف همه طرح‌های دیگر که محدود به یک کاربر است، این طرح به بیش از 5 نفر اجازه می‌دهد تا به یک حساب دسترسی داشته باشند. همچنین از پشتیبانی داخلی، آموزش، صورتحساب و توانایی بازیابی فایل‌های حذف شده برخوردار می‌شوید.

برای دسترسی کامل به Murf، باید 59 دلار به ازای هر کاربر ماهانه بپردازید (3540 دلار سالانه).

مزایا و معایب ابزار هوش مصنوعی Murf

به طور خلاصه، Murf AI یک معامله عالی برای مشاغل و کاربران حرفه ای است. این نرم افزار صداهای با کیفیت بالا را در کمترین زمان تولید می‌کند و در عین حال اطلاعات شما را ایمن نگه می‌دارد.

مزایای ابزار هوش مصنوعی Murf

  • می‌توانید این سرویس را بدون هیچ هزینه ای برای مدت محدودی امتحان کنید.
  • دارای یک تولید کننده صدای هوش مصنوعی قدرتمند است که می‌تواند صداهای عالی را با حداقل تلاش ایجاد کند.
  • در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار برای کاربران حرفه ای مقرون به صرفه است.
  • از طریق احراز هویت دو مرحله ای، از داده‌ها محافظت می‌کند.
  • شما می‌توانید ویدیوهای خود را با صدای AI در نرم افزار همگام کنید.

معایب ابزار هوش مصنوعی Murf

  • 19 دلار برای کاربران معمولی گران است.
  • طرح رایگان بسیار محدود است (فقط 10 دقیقه!).

جمع بندی

Murf AI یک نرم افزار فوق العاده است که کیفیت و سهولت استفاده را با هم ترکیب می‌کند. متأسفانه، اشتراک تنها گزینه دسترسی به این ویژگی‌های برتر است. علاوه بر این، شما به ابزار تغییر صدا دسترسی نخواهید داشت مگر اینکه مشترک نسخه پرو شوید، که حتی گران تر است. بنابراین، اگر درآمد خوبی از صداگذاری به دست می‌آورید یا نیاز به ایجاد صداهای زیادی دارید، Murf ممکن است برای شما مناسب باشد!

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *