واتس اپ رسما برای ساعت های هوشمند مجهز به سیستم عامل Wear OS در دسترس است

By | جولای 20, 2023


اکنون واتساپ به طور رسمی برای ساعت های هوشمند Wear OS در دسترس است. قبلاً چند ماه در نسخه بتا بود، اما این نسخه جدید دیگر آزمایشی نیست و برای استفاده عموم منتشر شده است.

واتس اپ برای ساعت های هوشمند

برای نصب و استفاده از آن به یک ساعت هوشمند مجهز به سیستم عامل نیاز دارید OS 3 را بپوشید شما دارید. این نسخه ویژه WhatsApp برای ساعت هوشمند ویژگی های زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

  1. 1- راه اندازی جدید
  2. 2- به پیامک ها پاسخ دهید
  3. 3- ارسال پیام صوتی
  4. 4- از شکلک ها استفاده کنید
  5. 5- تماس بگیرید
  6. 6- با پاسخ های از پیش تعریف شده سریع پاسخ دهید

به طور طبیعی، اگر ساعت هوشمند Wear OS 3 شما یک اتصال داده سلولی دارد (این یک مدل سلولی است)، می‌توانید همه این کارها را بدون اینکه تلفنتان نزدیک باشد یا به ساعتتان متصل باشد، انجام دهید.

جالب اینجاست که عرضه این نسخه از واتس اپ دقیقا یک هفته قبل از رویداد بزرگ Unpacked سامسونگ انجام شده است. رویدادی که در آن شرکت کره‌ای، در میان بسیاری موارد دیگر، ساعت‌های هوشمند Wear OS جدید را ارائه خواهد کرد. آیا این زمان تصادفی است؟

به هر حال، گوگل در ماه مه اعلام کرد که Spotify امسال گزینه‌های جدیدی را به سبک کاشی در اپلیکیشن Wear OS خود عرضه خواهد کرد، بنابراین امیدواریم این کاشی‌ها به زودی به دنیای برنامه‌های شخص ثالث برای پلتفرم پوشیدنی گوگل تزریق شوند.

نطر شما چی هست؟ آیا واتس اپ برای ساعت هوشمند مفید است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *