ویژگی های قابل توجه برنامه Tradez چیست؟

By | جولای 12, 2023

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، Threads یک شبکه اجتماعی جدید مرتبط با اینستاگرام است که برای به اشتراک گذاری محتوای متنی ایجاد شده است. این شبکه اجتماعی متا در عرض 24 ساعت بیش از 30 میلیون عضو به دست آورد، بنابراین رقیب جدیدی برای توییتر محسوب می شود. کاربران می توانند متن دلخواه را به همراه عکس، فیلم و موارد دیگر اضافه کنند GIF با سایر کاربران به اشتراک بگذارید و اکانت افرادی را که در اینستاگرام دنبال می کنید یا صفحات جدید با محتوای جالب را به لیست دنبال کنندگان خود اضافه کنید.

متا، شرکت مالک اینستاگرام، پیش از این اعلام کرده بود که در حال کار بر روی پلتفرم جذاب دیگری برای رقابت با توییتر است. این شبکه اجتماعی جدید که Instagram Threads نام دارد، امکانات و ویژگی هایی را ارائه کرده است که قطعا جایگزین توییتر خواهد شد. برنامه Threads بر روی متن تمرکز می کند، اما کاربران همچنین می توانند عکس ها و فیلم ها را به اشتراک بگذارند.

یکی از ویژگی‌های قابل توجه Trades این است که کاربران مختلف اعم از رسانه‌ها، خبرنگاران و دیگران می‌توانند تنها با نوشتن یک متن کوتاه، اخبار مختلف و مهم را در موقعیت‌های مختلف به گوش مردم جهان برسانند. به علاوه، کاربران کنترل کاملی بر روی افرادی که می توانند پست های شما را ببینند، دارند.

مانند سایر شبکه‌های اجتماعی، برنامه Trendz لایک، نظر دادن و چت را ارائه می‌دهد تا کاربران بتوانند پست‌ها را لایک کنند، نظر بدهند یا دوباره ارسال کنند. همچنین می توان کاربرانی را که می توانند به پست های شما پاسخ دهند در این برنامه محدود کرد.

یکی دیگر از ویژگی های برنامه Threads امکان به روز رسانی وضعیت است که می تواند با گروه منتخبی از دوستان به اشتراک گذاشته شود. کاربران می توانند وضعیت مورد نظر را از لیست وضعیت های از پیش تعریف شده انتخاب کنند یا وضعیت خود را ایجاد کنند.

کاربران نیازی به ایجاد اکانت جدید در برنامه Trades ندارند، می توانند از همان اکانت اینستاگرام استفاده کنند. پست های تجاری می توانند حداکثر 500 کاراکتر باشند و شامل لینک ها، عکس ها و ویدیوها تا پنج دقیقه باشند. حفظ حریم خصوصی کاربران و مسائل امنیتی در برنامه Trades مانند همه شبکه های اجتماعی بسیار مهم است. افراد می توانند Threads اینستاگرام را در اندروید و iOS دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *