کد بسته های اینترنت ایرانسل؛ معرفی بسته های ارزان اینترنت ایرانسل

By | جولای 26, 2023


دنبال اینترنت ارزان ایرانسل هستید؟ می‌دانید کد بسته های اینترنت ایرانسل کدام‌ هستند؟ ارزان ترین بسته های اینترنت ایرانسل در بازه‌های قیمتی و زمانی مختلفی به فروش می‌رسند و با توجه به استفاده کاربران می‌توانند پاسخگوی نیازهای بسیاری از آن‌ها باشند. در ادامه با معرفی به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل همراه پلازا باشید.

بسته های به صرفه ایرانسل در بازه‌های زمانی مختلف از روزانه گرفته تا ماهانه و یک ساله به فروش می‌رسند. با توجه به تعداد زیاد بسته‌ها، انتخاب بهترین بسته اینترنت ایرانسل کار آسانی نیست. چرا که بسته‌های این اپراتور نسبت به مدت زمانشان قیمت بالاتری پیدا می‌کنند و به همین دلیل شاید بهتر باشد از آن‌ها به عنوان بسته های مقرون به صرفه ایرانسل یاد کنیم.

فهرست مطالب

کد بسته های اینترنت ایرانسل

ایرانسل بسته‌های خود را در بازه‌های زمانی بسیار متنوعی عرضه می‌کند. مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل، معمولا بسته‌های ۱۵ تا ۳۰ روزه آن و ارزان ترین بسته اینترنت ایرانسل هم بسته‌های روزانه این اپراتور هستند. در ادامه کد بسته های ارزان اینترنت ایرانسل و حجم مربوط به آن‌ها را ارائه خواهیم کرد.

کد بسته های روزانه اینترنت ایرانسل

ارزان ترین بسته های اینترنت ایرانسل، بسته‌های روزانه آن هستند. البته قبلا این عنوان در اختیار اینترنت ساعتی ارزان ایرانسل بود ولی این بسته‌های ساعتی دیگر به‌فروش نمی‌رسند. این بسته‌ها از ۵۰۰ تومان تا ۹۴۰۰ تومان قیمت دارند. شاید بهترین اینترنت ساعتی ارزان ایرانسل برای کسانی که نیاز به حجم زیادی ندارند، بسته ۵۰۰ مگابایتی است که از ۲ تا ۷ صبح قابل استفاده بوده و تنها ۵۰۰ تومان قیمت دارد.

حجم بسته قیمت بسته کد اینترنت به صرفه ایرانسل
۵۰۰ مگابایت (۲ تا ۷ صبح) ۵۰۰ تومان با کد #۹*۱*۵*۵۵۵*
۶۰ مگابایت ۱,۶۰۰ تومان با کد #۱*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۱
۴۰۰ مگابایت ۴,۵۰۰ تومان با کد #۱*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۷
۷۵۰ مگابایت

۵,۷۰۰ تومان

با کد #۱*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۵
۲.۵ گیگابایت ۹,۴۰۰ تومان با کد #۱*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۸
۱.۵ گیگابایت (۳ روزه) ۹,۰۰۰ تومان با کد #۱۲*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۳
۲.۵ گیگابایت (۳ روزه) ۱۱,۰۰۰ تومان با کد #۱۲*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۶

اینترنت به صرفه ایرانسل روزانه از بسته ۵۰۰ مگابایتی قابل استفاده از ۲ تا ۷ صبح با قیمت ۵۰۰ تومان شروع می‌شود. یکی از به صرفه ترین بسته اینترنت همراه این اپراتور نیز بسته روزانه و ۲۴ ساعتی با حجم ۲.۵ گیگابایت با قیمت ۹,۴۰۰ تومان است.

همچنین بخوانید :

بسته اینترنت ارزان و هفتگی ایرانسل

بسته‌های هفتگی نیز توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این بسته‌ها صرفه بیشتری از بسته‌های روزانه دارند و به‌نسبت هزینه، حجم بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند. بسته‌های هفتگی را ایرانسل بین ۷ تا ۱۵ روز به‌فروش می‌رساند. ارزان ترین بسته های اینترنت هفتگی ایرانسل که می‌توانید خریداری کنید، بسته ۷ روزه ۲ تا ۷ صبح با حجم ۲ گیگابایت است که ۱,۵۰۰ تومان قیمت دارد.

مهلت استفاده حجم بسته قیمت بسته کد خرید بسته های اینترنت ایرانسل بلند مدت
۷ روزه (۲ تا ۷ صبح) ۲ گیگابایت ۱,۵۰۰ تومان با کد #۱۰*۲*۵*۵۵۵*
۷ روزه (۶ صبح تا ۱۲ ظهر) ۴ گیگابایت ۴,۵۰۰ تومان با کد #۸*۲*۵*۵۵۵*
۷ روزه ۷۵۰ مگابایت ۸,۳۰۰ تومان با کد #۲*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۷
۷ روزه ۲.۵ گیگابایت ۱۳,۰۰۰ تومان با کد #۲*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۶
۷ روزه ۵ گیگابایت ۱۸,۰۰۰ تومان با کد #۲*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۵
۱۵ روزه ۱.۵ گیگابایت ۱۱,۵۰۰ تومان با کد #۱۳*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۱
۱۵ روزه ۳.۵ گیگابایت

۱۶,۵۰۰ تومان

با کد #۱۳*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۳
۱۵ روزه ۵ گیگابایت ۱۸,۵۰۰ تومان خرید از سایت ایرانسل

گران‌ترین بسته ۷ روزه نیز بسته ۵ گیگابایتی است که ۱۸ هزار تومان قیمت دارد. به همین ترتیب گران‌ترین بسته ۱۵ روزه‌ای که می‌توانید خریداری کنید نیز با همین حجم، ۱۸,۵۰۰ تومان قیمت دارد.

کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه ارزان

بسته های به صرفه ایرانسل در بخش ماهانه تنوع بیشتری دارند و برای کسانی که به صورت ماهیانه از اینترنت همراه خود استفاده می‌کنند صرفه بیشتری دارند. بهترین اینترنت به صرفه ایرانسل با مدت‌زمان ماهیانه، بسته یک ماهه با حجم ۷ گیگابایتی است که ۲۸,۲۰۰ تومان قیمت دارد.

قیمت این بسته‌ها به نحوه استفاده شما بستگی دارد. برای مثال اگر بیشتر از ۲ تا ۷ صبح از اینترنت استفاده می‌کنید می‌توانید همین بسته با همین حجم را با قیمت ۷,۵۰۰ تومان و یا یک بسته ۳۰ گیگابایتی شبانه را با قیمت ۹ هزار تومان خریداری کنید. یا اگر از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر از اینترنت استفاده می‌کنید با قیمت ۹,۰۰۰ تومان یک بسته ۱۰ گیگابایتی را می‌توانید خریداری کنید.

حجم بسته قیمت بسته کد خرید بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه
۱۰ گیگابایت (۶ صبح تا ۱۲ ظهر) ۹,۰۰۰ تومان با کد #۱۱*۳*۵*۵۵۵*
۳۰ گیگابایت (۲ تا ۷ صبح) ۹,۰۰۰ تومان با کد #۹*۳*۵*۵۵۵*
۲ گیگابایت ۱۴,۰۰۰ تومان ۳#*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۲
۴ گیگابایت ۲۱,۳۰۰ تومان با کد #۳*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۴
۵ گیگابایت ۲۳,۶۰۰ تومان با کد #۳*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۵
۷ گیگابایت ۲۸,۲۰۰ تومان با کد #۳*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۶

پیشتر با کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه ۲۰ گیگ نیز می‌توانستید این بسته را فعال کنید اما اما این بسته در حال حاضر حذف شده است؛ همچنین کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه 10 گیگ نیز غیرفعال است.

بسته های مقرون به صرفه ایرانسل ماهانه، از ۷,۵۰۰ هزار تومان برای یک بسته ۷ گیگابایتی قابل استفاده از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر شروع شده و به همان بسته ۲۸,۲۰۰ ختم می‌شوند.

بسته های بلند مدت اینترنت ایرانسل

بهترین بسته اینترنت ایرانسل برای افرادی که به صورت مداوم از اینترنت همراه استفاده می‌کنند، بسته های فوق العاده اینترنت ایرانسل است که در مدت زمان‌های بیش از یک ماه عرضه می‌شوند. اما این بسته‌ها قبلا در مدت زمان‌های ۶۰، ۹۰، ۱۲۰، ۱۸۰ و ۳۶۰ روزه به فروش می‌رسیدند و صرفه بسیار بیشتری برای کاربران داشتند. کد اینترنت ارزان ایرانسل ۱۴۰۰ مربوط به این بسته‌ها اما دیگر کار نمی‌کند.

مهلت استفاده حجم بسته قیمت بسته کد خرید بسته های اینترنت ایرانسل بلند مدت
۶۰ روزه ۱۰ گیگابایت ۳۶,۰۰۰ تومان با کد #۴*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۱
۱۲۰ روزه ۱۵ گیگابایت ۶۲,۰۰۰ تومان با کد #۴*۵*۵۵۵* و شماره‌گیری عدد ۶
همچنین بخوانید :

حالا اما این بسته‌ها از دسترس خارج شدند. ایرانسل تنها ۲ بسته بلند مدت ارائه می‌کند که یکی ۶۰ روزه و دیگری ۱۲۰ روزه است. همانطور که در جدول زیر می‌بینید، این دو بسته با توجه به قیمت و حجم، صرفه چندانی برای بسیاری از کاربران ندارند. بسته ۱۲۰ روزه با حجم ۱۵ گیگابایت در حال حاضر ۶۲ هزار تومان قیمت دارد، در حالی که سال گذشته می‌توانستید یک بسته یک ساله با حجم ۷۲ گیگابایت را با قیمت ۱۵۵ هزار تومان خریداری کنید که البته همان بسته هم صرفه زیادی نداشت ولی از بسته‌های فعلی انتخاب بهتری بود. برای مقایسه اگر همین بسته ۱۵ گیگابایتی ۱۲۰ روزه را در طول یک سال ۳ بار خریداری کنید، مجموعا برای ۴۵ گیگابایت حجم، در طول یک سال، ۱۸۶ هزار تومان پرداخت می‌کنید.

چگونه اینترنت رایگان ایرانسل بگیریم؟

چه چیزی از اینترنت ارزان ایرانسل بهتر است؟ اینترنت رایگان. ایرانسل در قالب طرح‌های تشویقی متنوعی اینترنت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این طرح‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • هدیه ۱ گیگابایتی لنز: اگر دوستانتان اپلیکیشن لنز ایرانسل را نصب نکردند، با ارسال شماره آن‌ها با ۳۱۱۳ یا وارد کردن شماره آن‌ها در بخش جایزه دعوت از دوستان در اپلیکیشن ایرانسل من برایشان دعوتنامه ارسال کنید. در صورتی که دوست شما لنز را نصب و در آن ثبت نام کند، ۱ گیگابایت اینترنت هدیه به هردوی شما اهدا می‌شود. مدت زمان این ۱ گیگابایت تنها یک روز است و شما در هر روز هم تنها می‌توانید ۱ یک بار این هدیه را دریافت کنید.
همچنین بخوانید :
  • هدیه نسخه وب‌اپلیکیشن ایرانسل‌من: با دعوت دوستانتان به نسخه وب ایرانسل من می‌توانید یکی از بسته های اینترنت ایرانسل رایگان را هدیه بگیرید. در صورتی که هردو شما کاربر iOS باشید یک بسته ۵۰ گیگابایتی با اعتبار همان روز دریافت می‌کنید و در صورتی که کاربر اندروید باشید شما یک گیگابایت و دوستتان ۱۰ گیگابایت هدیه ۳ روزه دریافت خواهد کرد.
  • بسته رایگان با ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت: همه مشترکان می‌توانند با ویرایش و به‌روزرسانی اطلاعات کاربری (ایمیل و شماره تلفن همراه) یک بسته ۵ گیگابایتی هفت روزه دریافت کنند.
  • اینترنت هدیه با حذف قبض کاغذی: اگر مشترک دائمی ایرانسل هستید می‌توانید با حذف قبض کاغذی، اینترنت رایگان ایرانسل با حجم ۱ گیگابایت و اعتبار ۱ روز به عنوان هدیه دریافت کنید. برای حذف قبض کاغذی باید عدد ۱ را به شماره ۲۴۶۵ پیامک کنید.
  • بسته رایگان با خرید سیم کارت دائمی: با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی می‌توانید یک بسته ۲۰ گیگابایتی ۶ ماهه رایگان دریافت کنید.
  • اینترنت رایگان با ورود به اپلیکیشن ایرانسل من: اگر تا به حال از برنامه ایرانسل من استفاده نکردید، این اپراتور با اولین ورود شما به این برنامه ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار ۳ روز در اختیار شما قرار می‌دهد. کاربران iOS اما با اولین ورود به نسخه وب ایرانسل من ۵۰ گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار همان روز دریافت می‌کنند.
  • اینترنت رایگان با دعوت از دوستان به سیم کارت 4G: اگر دوست شما سیم کارت 4G نداشته باشد، می‌توانید با ارسال شماره او به ۳۱۱۶ و دعوت از او برای تبدیل سیم کارتش به سیم کارت 4G، هردوی شما اینترنت ۱ گیگابایتی رایگان دریافت کنید. این هدیه به محض استفاده شما از اینترنت 4G برایتان فعال می‌شود.
  • دریافت اینترنت رایگان ایرانسل با دعوت دوستان به سیم کارت دائمی: اگر دوست شما یک سیم کارت اعتباری دارد، با ارسال شماره او به ۳۱۹۲ می‌توانید از او بخواهید سیم کارتش را دائمی کند. در این صورت هردوی شما اینترنت رایگان ۲ گیگابایتی یک ماهه هدیه می‌گیرید.
همچنین بخوانید :

سوالات متداول

1. کدام بسته اینترنت ایرانسل بهتر است؟

بهترین بسته اینترنت ایرانسل برای هر کاربر با کاربر دیگر متفاوت است. شما ابتدا باید اولویت استفاده از بسته های اینترنت ایرانسل را برای خودتان مشخص کنید و ببینید در طول یک ماه چند گیگابایت استفاده می‌کنید. سپس می‌توانید از میان بسته ها، به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل را انتخاب کنید.

2. چگونه اینترنت شبانه ایرانسل را به روزانه تبدیل کنیم؟

باید صبر کنید مدت زمان بسته به اتمام برسد و سپس یک بسته روزانه خریداری کنید.

3. استعلام اینترنت ایرانسل چگونه است؟

برای استعلام میزان و زمان باقی مانده از بسته های مقرون به صرفه ایرانسل می‌توانید به اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه یا کد #۴*۱*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.

4. نحوه فعال سازی اینترنت ایرانسل چگونه است؟

کد فعال سازی اینترنت ایرانسل اعتباری و دائمی یکی است. برای فعالسازی کافی است کد #۲*۴*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید تا تنظیمات مربوط به اینترنت ایرانسل برای شما ارسال شود.

سخن پایانی

بسته‌های ارزان اینترنت ایرانسل در بازه‌های زمانی متفاوتی به فروش می‌رسند و البته وقتی به بسته‌های بلند مدت می‌رسیم دیگر خبری از بسته‌های ارزان نیست. با این حال اگر مدام از اینترنت همراه استفاده می‌کنید، خرید همین بسته‌های بلند مدت می‌تواند نسبت به بسته‌های روزانه برایتان صرفه بیشتری داشته باشد. به‌نظر شما ارزان ترین بسته های اینترنت ایرانسل ارزش خرید دارند؟ از نظر شما به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل کدام بسته است؟

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *