گلکسی واچ 6 با قابلیت اندازه گیری دمای محیط و اجسام ارائه خواهد شد

By | جولای 21, 2023


اوایل امروز سامسونگ اعلام کرد که در حال انتشار سه برنامه جدید برای ساعت های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل Wear است. یکی از این برنامه ها Thermo Check نام دارد که اولین برنامه برای ساعت های هوشمند است Galaxy Watch 6 و Galaxy Watch 6 Classic و سپس صحبت از سری گلکسی واچ 5 می شود همچنین ویژگی های جدیدی که این برنامه برای ساعت های سامسونگ به ارمغان می آورد فاش شده است که شامل قابلیت اندازه گیری دمای محیط و اجسام از گلکسی واچ 6 می شود.

اندازه گیری دمای محیط و اجسام با گلکسی واچ 6

به گفته سامسونگ، اپلیکیشن Thermo Check به کاربران اجازه می دهد تا دمای محیط اطراف خود را بدون نیاز به تماس فیزیکی بررسی کنند. این شرکت کره ای می گوید که کاربران علاوه بر اندازه گیری دمای پوست خود می توانند دمای غذایی که می خواهند بخورند و دمای آبی که می خواهند در آن شنا کنند را نیز بررسی کنند تا محیط اطراف خود را بهتر درک کنند.

در حالی که سری گلکسی واچ 5 می تواند دمای پوست را اندازه گیری کند، سامسونگ ممکن است سنسور دمای دیگری را به ساعت های هوشمند آینده خود اضافه کرده باشد که اندازه گیری دمای محیط و اشیاء را آسان تر می کند. اما اگر سامسونگ قصد استفاده از همان سنسور دما را در پشت سری 5 گلکسی واچ داشته باشد، برداشتن آن ها از مچ، بررسی دما و قرار دادن آن ها به سختی خواهد بود.

اندازه گیری دمای محیط و اجسام با گلکسی واچ 6

سامسونگ با این اعلامیه تایید کرد که سری گلکسی واچ 6 از اندازه گیری دما نیز پشتیبانی می کند. سری گلکسی واچ 5 فقط از دمای پوست برای ردیابی چرخه قاعدگی پشتیبانی می کند، بنابراین ما خوشحالیم که عملکرد خواندن دما را گسترش می دهیم. لازم به ذکر است که گلکسی واچ 4 به دلیل نداشتن سخت افزار لازم از اپلیکیشن Thermo Check پشتیبانی نمی کند.

انتظار می رود گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک دارای صفحه نمایش کمی بزرگتر، حاشیه های نازکتر، پردازنده بسیار سریعتر، رم بیشتر و ردیابی تناسب اندام بهبود یافته باشند.

نظر شما در مورد اندازه گیری دمای محیط و اشیاء توسط Galaxy Watch 6 چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *