گوشی پوکو M6 ممکن است با ویژگی 5G عرضه شود

By | آگوست 7, 2023


گوشی پوکو M6 ممکن است با ویژگی ۵G عرضه شود

سال گذشته Poco M5 یک تلفن ۴G بود و در تمامی نسخه های این سری این ویژگی رعایت شد و از نسخه ۵G هیچ وقت رونمایی نشد و شرکت Poco بعد از یک سال طی خبر هایی که منتشر شده است، آماده شده تا محصولی جدیدی با نام پوکو M6 همراه با قابلیت ۵G را راهی بازار کند. این خبر مستقیما توسط Himanhsu Tandon، مدیر  Poco و Xiaomi تایید شده است.

اطلاعات موجود نشان می دهد که این اولین گوشی ۵G در این سری نخواهد بود، البته در نسخه قبلی یعنی M5 این موضوع وجود نداشت و  مدل های M3 و M4 با مدل های ۵G نیز ارائه شده بودند. با این حال، خبری از تراشه ای که در پوکو M6 استفاده می شود، وجود ندارد.در حال حاضر، فقط مشخصات کوچکی در مورد ویژگی دوربین دوگانه این دستگاه وجود دارد که ممکن است، قدرت بخش دوربین این محصول نسبتا نزدیک‌تر به سری M4 باشد.

پیشنهادی سردبیر

قیمت و نسخه های گوشی پوکو M6

سری قبلی یعنی Poco M4 5G در اوایل سال ۲۰۲۲ با قیمت ۱۳۰۰۰ روپیه برای واحد ۶۴/۴ گیگابایتی در هند عرضه شد و از طریق Flipkart به فروش رسید. مدل Poco M5 نیز با پیکربندی ۴.۶۴ گیگابایتی ۱۲۵۰۰ روپیه قیمت داشت و در اواخر سال ۲۰۲۲ عرضه  شد. انتظار می رود که پوکو M6 در روز های آتی با قیمت بندی بسیار مناسب و مقرون به صرفه وارد بازار شود و رقابت بزرگی را در این عرصه ایجاد کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *