Google Pixel Fold 2 ممکن است دارای چیپست Tensor G4 باشد و در ماه اکتبر عرضه شود

By | فوریه 7, 2024


شایعه جدیدی به تازگی منتشر شده که نشان میدهد گوشی هوشمند گوگل یعنی Pixel Fold قرار است میزبان چیپست تنسور G3 نباشد و گوگل تصمیم دارد به سراغ تنسور 4 برود که این موضوع میتواند بیانگر آن باشد که Pixel Fold جدید از قدرت بیشتری برخوردار خواهد بود.

انتظار می‌ رود که تراشه جدید Tensor G4 در اکتبر امسال به گوشی های پیکسل 9 و پیکسل 9 پرو اضافه شود که اگر این موضوع به واقعیت تبدیل شود میتوان گفت که سری Fold نیز از آن استفاده خواهد نمود. پیکسل فولد اصلی در سال گذشته در رویداد Google I/O معرفی شد که قرار است کنفرانس جدیدی از آن در ماه مه 2024 نیز برگزار شود. بادرنظر گرفتن این موضوع امسال میتوانیم با فناوری و گوشی و تجهیزات جدیدی که گوگل توسعه داده یا روی آنها فعالیت داشته است آشنا شویم.

بدنیست بدانید از نظر عملکرد، چیپست های Tensor گوگل هرگز رکوردشکنی خاصی را به همراه داشته اند حتی در قیاس آنها با تراشه های پرچمدار نیز توان ارائه آیتم های مهم را نداشته اند. بنابراین میتوان گفت که سری فولد جدید چند ماه برای دریافت تراشه بهتر و قویتر فرصت داشته است. ظاهراً گوگل در حال آزمایش Pixel Fold 2 با 16 گیگابایت رم بوده است. نظر شما نسبت به این خبر چیست؟ باما همراه باشید و نظر خود را برایمان به اشتراک بگذارید.

منتخب کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *