HarmonyOS 4-0 همراه با قابلیت Live Window در دستگاه های هواوی 

By | آگوست 8, 2023


HarmonyOS 4-0 همراه با قابلیت Live Window در دستگاه های هواوی

اخیرا اطلاعات مهمی توسط Digital Chat Station، در مورد رابط کاربری جدید شرکت Huawei یعنی HarmonyOS 4.0 منتشر شد که، نشان می دهد در سری جدید قابلیت های جدید و خاصی برای دستگاه ها ایجاد می شود.

مشخصات رابط کاربری HarmonyOS 4-0

پیشنهادی سردبیر

HarmonyOS 4-0 دارای تصاویر زمینه های خاص برای تماس ها بوده و کاربران می توانند تصویر دلخواه خود را برای جلوه تماس گیری خود انتخاب نمایند. این سیستم عامل از ویژگی Super Transit Station استفاده می کند، که یک رابط کاربری جدید “hub” برای متن و تصاویری است که از یک برنامه به برنامه دیگر کشیده می‌شود.

با این حال، این رابط کاربری دارای یک ویژگی جدید است که در مقابل iOS وجود قابلیت جدید Live Window  رقابت سختی را در مقابل سری آیفون ۱۴ پرو ایجاد می کند. توانایی گسترش برنامه هایی مانند کارت های ردیابی، شمارش معکوس مداوم یا ضبط صفحه نمایش در واقع یک نوع مسابفه بزرگ در مقابل ویژگی های اپل است.

از سوی دیگر، انیمیشن‌های موجود در دستگاه توسط Arc Engine، همتای جدید موتور محاسبات پویا OxygenOS/ColorOS 13 و HarmonyOS بهبود یافته شده‌اند. پنجره زنده هواوی را می توان در قسمت هایی از صفحه نمایش بدون دوربین سلفی دستگاه پخش کرد و بدین ترتیب فعال می شود. در تبلت‌های سازگار مانند سری MatePad Pro 2021 یا جدیدتر، و همچنین گوشی‌های هوشمند قدیمی‌تر مانند سری Nova 6، Mate 30 یا P40 نیز از این قابلیت استفاده می کنند. با این حال، معرفی این ویژگی در HarmonyOS 4-0 می‌تواند راه را برای یک پنجره زنده واقعی‌تر و فعال‌تر در سری Mate 60 آینده هموار کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *